سیستم برتر آموزش آنلاین فینیور

چرا باید سامانه آموزش آنلاین علم هنر مهارت ورزش ویژه فارسی زبانان را انتخاب کنید؟
در edufinior امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد بسیاری در اختیار مدرسان قرار دارد که به صورت کامل در این بخش آشنا خواهید شد. چرا سیستم برتر آموزش آنلاین فینیور است ؟
یک مدرس هیچ محدودیت آموزشی در سامانه آموزش آنلاین ندارد. مدرس خود باید بتواند دوره‌ها و آموزش‌هایش را بصورت گام به گام و با هر روشی که مایل است ایجاد کند.
فینیور محبوب‌ترین و قوی‌ترین الگوهای ای لرنینگ | آموزش آنلاین را به کار می‌گیریم که طبق دستورالعمل‌های هوشمند با سیستم مدیریت ایده‌آل توسط برترین برنامه نویسانِ فینیور طراحی و تنظیم شده است.محتوای شما باید در یک ساختار یوزر فرندلی|کاربر پسند ارائه شود تا امکان اجرای هر نوع ایده‌ی آموزشی را در اختیار داشته باشید و به معنای درست و واقعی آموزش آنلاین با مشارکت و بهره‌وری حداکثر را تجربه نمایید.
برای آموزش و ایجاد دوره در هر رشته و زمینه‌ای صاحب اختیار هستید به طوری که هر محتوایی را می‌توانید در زیر گروه چهار گانه آموزشی علم هنر مهارت و ورزش ایجاد کنید. بنابراین به جای آنکه دوره خود را برای تعدادی اندک و در محیطی خاص محدود کنید باید آموزش شما به تمام فارسی زبانان دنیا معرفی شود و برای آنان قابل دسترس باشد.
از نظر امکانات اجرایی قابل ذکر است که محتوای آموزشی باید در سروری مناسب و قوی دارای رنک جهانی عرضه شود که این امکان باعث بهبود چشمگیر سرعت و کیفیت خدمات در آموزش خواهد بود. از طرفی تیم آی تی ما متشکل از برترین‌های است که با آشنایی کامل با آموزش بستر پیش رو را بصورت ساده و کاربردی طراحی نموده‌اند.
همچنین جمعی از برترین نویسندگان فارسی زبان گرد هم آمده‌اند تا بهترین و دقیق‌ترین نگارشِ ویژه‌ی محتوای دیجیتال و گوگل رنکینگ را ارائه دهند. هر آنچه نیاز باشد برای معرفی بیشتر و درست‌تر شما در سراسر دنیا انجام می‌دهند. دارای برترین گرافیست‌ها و فتوشاپیست‌ها هستیم که کیفیت بصری محتوای ارائه شده را به کامل‌ترین حد خود خواهند رساند.
به قویترین گروه مدرسان و مربیان بین المللی خدمات می‌دهیم به طوری که چارچوب و ساختار آموزشی بسیاری را ایجاد نموده‌ایم. شرکت‌های بزرگ و معتبر و سازمان‌ها و فدراسیون‌های گوناگون و برترین سامانه‌های تخصصی از جمله اولین سامانه هدفمند آموزش و ورزش در ایران برای آنکه بتوانند محتوای آموزشی خود را با کیفیت برتر و بدون دغدغه ارائه دهند از خدمات سامانه بهره می‌گیرند.
باید برای مدرس مهم باشد که محتوای آموزشی خود را در بستری امن و مطمئن ارائه دهد بنابراین تیم طراح ما با حقوق دانان برجسته برای ایجاد بستری امن جهت ارائه مطالب آموزشی به صحبت نشسته‌اند تا با بهترین خدمات کد گذاری، امنیت و کیفیت مطالب ارائه شده را حفظ نمایند.

سیستم آموزشیِ خاص​

هدف‌محور

سیستم آموزشی هدف‌محور : ایجاد دوره‌های سطح بندی شده و مرحله‌ای

سامانه آموزش آنلاین فینیور 7

کورس بندلز

ارائه پکیجی از چندین دوره در یک بسته آموزشی با امکانات منحصر به فرد

مشارکت در آموزش و اجرا

مانیتورینگ

ارائه آمار دقیق میزان شرکت و پیشرفت اعضا و همچنین مشارکت در آموزش

سامانه آموزش آنلاین فینیور 27

تکلیف سازی

امکان ارائه تکالیف مختلف در بخش‌های گوناگون هر دوره

سامانه آموزش آنلاین فینیور 23

رصد

رصد و آنالیز کامل و دقیق میزان پیشرفت و میزان شرکت دانش‌جوانان در دوره

هیچ سوالی بی‌پاسخ نمی‌ماند​

ارتباط

امن‌ترین و قوی‌ترین سیستم ارسال و دریافت پیام خصوصی بین مدرس و شاگردان در بستر سامانه

امتیاز دهی و دوره‌های رایگان

امتیازی

ارائه سیستم کسب امتیاز در سامانه برای فعالیت‌های مختلف و مدیریت توسط مدرس و سامانه

سامانه آموزش آنلاین فینیور 24

مدیریت

امکان ایجاد و مدیریت دوره‌های گروهی تخصصی و ویژه با اضافه کردن اعضا

مشارکت در آموزش و اجرا

شخصی

دوره سازی شخصی با پنل کامل کاربردی بدون محدودیت، مدرسی مستقل با خلق دوره شخصی

گروه، سازمان، شرکت

کنفرانس

ویدئو کنفرانس حرفه‌ای با قابلیت مدیریت چندگانه با حضور همه شرکت کنندگان

سامانه آموزش آنلاین فینیور 25

پرداخت

روش‌های پرداخت کاربرپسند، ساده و مطمئن، درصد قراردادی مشخص و کامل برای مدرس با کد تخفیف

سامانه آموزش آنلاین فینیور 22

لایو استریم

ارائه دوره با قابلیت تدریس زنده یا پخش مستقیم

شرکا
بازدید
همکاران

بخشی از ویژگی‌های کاربردی

EDUfinior | ایی‌دی‌یو فینیور ویژگی‌های بسیار جذاب را برای خلقِ دوره‌های هدفمند و دروس آنلاین ارائه می‌دهد. قابلیت‌های سریع و چابک از آموزش آنلاین در سامانه فارسی زبانان باعث می‌شود که شما مانند یک متخصص IT حرفه‌ای بتوانید به اجرای ایده‌های خود بپردازید، ما یک تجربه استثنایی را برای شما تضمین می‌کنیم.

خلق دوره هرگز به این سادگی نبوده

نیازی به کد نویسی یا اعمال هیچ برنامه خاصی نیست. خلقِ دوره زمانی اتفاق می‌افتد که شما درگیر شیوه‌ی اجرای آن نباشید و این سادگی و لذت در اجرا، خلاقیت و هیجان را که آمیزه‌ی از جنون‌ِ خلق است مهیا می‌کند. سیستم دِرَگ اَند دِراپ| بگیر و رها کن در ساخت دوره، بخش‌های مشخص برای نوشتن قسمت‌های مختلف دوره، همه چیز به سادگی در دستان توست. No need to type any line of code. Building courses is as easy as breathing if you have a magic Front-end course builder. Super convenient and transparent builder, functional drag and drop tools – everything at hand to make it as easy as possible.

ساختار سازیِ گام‌های دُرُستِ آموزشی

مرحله به مرحله، اختیاری یا اجباری، گام به گام به این مفهوم درست است. یعنی شما بتوانید برای دوره‌ی خود پیش نیاز تعریف کنید بر اساس نیاز نه بیزینس و از علاقمندان بخواهید قبل از گذراندن یک دوره در صورت نیاز دوره دیگر را تکمیل کرده باشند. می‌توانید مقررات پیش شرط و ثبت نام در دوره تنظیم کنید تا از ثبت نام افراد ویژه و مناسب آن سطح و دوره مطمئن باشید. می‌توانید با استفاده از این ویژگی استراتژیک، دانشجویان را به ترتیب خاص در دوره ها شرکت دهید. هدف سامانه آموزش علم|هنر|مهارت|ورزش ایجاد زنجیره‌ی آموزشی است نه فقط ارائه‌ی محتوای آموزشی. محتوای آموزشی از طرف ما رایگان ارائه می‌شود پس برای پیش برد اهداف زنجیره‌ی آموزشی فارسی زبانان به خالقین سبک تدریس خوش آمد می‌گوییم.

ارائه دُرُست درسی | فیلم،اسلاید،متن

از ارائه درس به یک شیوه ثابت رها خواهید شد. از گزینه‌های اثربخش و ارائه شده به درستی و با ذوق شخصی استفاده کنید. سامانه آموزش آنلاین ویژه فارسی زبانان دنیا با رویکردی مفهومی و دقیق بر اساس ساختار یادگیری ذهنی طراحی و توسعه داده شده است و نکته اصلی این امر توجه به تنوع آموزشی بر مبنای خلاقیت و انگیزش ذهنی می‌باشد. در نتیجه برای حداکثر بهره‌وری آموزشی خود باید از سه نوع شیوه فیلم، اسلاید و متن همزمان استفاده نمایید. خلاقیت بصری | محتوای درست | تضمین موفقیت

کنفرانس ویدئویی قدرتمند

از قوی‌ترین و خلاقانه ترین ابزار برای امکان برگزاری کنفرانس آنلاین استفاده کرده‌ایم. قابلیت انعطاف پذیری بی‌نظیر و جذاب، اجرای جلسات ویدئویی با کیفیت بسیار بالا به سادگی از طریق موبایل یا لب تاب و کامپیوتر. خلق زیبایی در ارتباط ساده ایجاد جلسات کنفرانسی آنلاین به صورت مستقیم

سخنرانی زنده | لایو استریم

کمبود ارتباط زنده و تعامل با شرکت کنندگان در دوره! راه اندازی نمودیم تا بتوانید سخنرانی‌های خودتان را در زمان واقعی انجام دهید. آنلاین و مستقیم. به شرکت کنندگان در دوره اجازه خواهید داد به صورت فعال حضور داشته باشند و بلافاصله از طریق بخش نظرات و سوالات خواسته‌ها و پرسش‌های خود را طرح کنند.

آزمون | کوئیز QUIZ

ابتکاری در ساخت آزمون‌های جالب با گزینه‌های غنی و خاص، ایجاد محدودیت زمانی برای آزمون | تایمر واقعی، در نظر گرفتن نمره معیار یا ملاک برای قبولی در آزمون، انتخاب بی‌شمار سوال از بین بانک سوالات، امکان ساخت بانک سوال برای اهداف مختلف. هیجان | انگیزه | رقابت | یادگیری بیشتر

سوالات 6 گانه

قابلیت طرح آزمون‌های خاص با سوالات 6 گانه با امکان استفاده از 6 گونه سوال، آزمون‌های جذاب و خاص بسازید. آزمون فقط به منزله چالش کشیدن دانشجو نیست بلکه هدف تفکر خلاق ارائه مباحث آموزشی در ساختار آزمون‌های جالب و هدفمند است. بازی و سوال برای هر سنی کارا و اثر بخش است بنابراین این امکان مهیا شده است که بتوانید هر نوع سوالی که در ذهن دارید خلق نمایید. بستر پیشرفته خلق سوالات شش گانه تمام نیازهای پرسش نامه‌ای و آزمون‌های دُرُستِ آموزشی را ایجاد می‌کند. تک انتخابی | انتخاب چندگزینه‌ای | درست یا غلط | کلید واژه | پرکردن جای خالی | هم خوان کردن امکان منحصر به فرد طراحی و خلق آزمون هم برای آموزش و هم برای تعیین سطح یادگیری افراد و هم برای اجازه ورود به مرحله بعد یا به منظور قبولی در یک پروژه خاص. امکان طراحی آزمون زمان دار ، امکان ارائه پرسش نامه به صورت تصادفی خودکار ، امکان مشاهده پاسخ بلافاصله پس از آزمون یا در هر سوال ، ایجاد امکانِ آزمون مجدد برای هر آزمون ، امکان ایجاد نمره ملاک برای قبولی به طوری که اگر فرد نمره مد نظرتان را بدست آورد بتواند به مرحله بعد برود یا به آن اجازه استفاده از امکاناتی خاص‌تر داده شود.

خارق العاده با ارائه تکلیف و پروژه

به شرکت کنندگان در دوره به هر سبکی که مایلید تکلیف دهید در هر فرمت و قالبی. این خارق العاده امکان یادگیری و دانش افزایی بیشتر را برای علاقمندان به آموزش و دوره فراهم می‌آورد. تکالیف را در سیستم و پروفایل کاربری بارگذاری خواهند کرد و مدرس به سادگی با بررسی و امتیاز دهی و رفع اشکال اهداف خود را پیش خواهد برد. بررسی دقیق میزان پیشرفت | ارائه تکلیف و پروژه‌ | راهنمایی‌های دقیق و تخصصی آموزش آنلاین بدون امکان ارائه تکلیف در بستر دوره به هیچ عنوان معنا ندارد. آموزش یعنی ارتباط دو طرفه مدرس و دانشجو در هر مرحله‌ای از آموزش. باید برای شما به عنوان مدرس مهم باشد که بتوانید تکلیف یا حتی آزمون خود را به روز و منحصر به فرد عرضه کنید. اگر مدرس هنر هستید فقط با ارائه دادن درس آیا به اهداف خود میرسید؟ قطعا برای بهترین بازخورد آموزشی یا ارائه هرگونه مدرک نیاز به ارسال تکلیف از دانشجو دارید.

edufinio%20assignments

ـــــ‌با ساز خودت برقص‌ـــــ

امکان مدیریت کامل دوره‌ها باید مدرس بتواند کنترل کامل روی دوره‌ها را در دست بگیرید. ما ویژگی‌هایی را ارائه داده‌ایم که مدرس یا مربی بتواند به طور کامل و ساده دوره را مدیریت نماید. شناخت| برنامه‌ریزی| جهت‌مندی| بازدهی بیشتر

ایجاد انجمن و باشگاه گفتگو

برای شما هم باید مهم باشد که اعضای که شما معرفی می‌کنید زیر گروه خودتان باشد و از هر فعالیتی که انجام می‌دهند شما نیز سود به دست آورید. بنابراین با ایجاد گروه در صفحه کاربری خود از این امر آسوده خاطر خواهید بود. در سامانه آموزش آنلاین این امر به صورت منحصر به فرد ارائه شده است. انجمن و گروه آنلاین خود را ایجاد کنید، انجمنی ویژه که دانش آموزان بتوانند افکار و ایده‌های خود را با هم به اشتراک بگذارند، ارتباط را افزایش دهند، از مطالعات دیگران کمک بگیرند، بتوانند در بستر گپ آنلاین از همسالان و هم‌دوره‌ای‌های خود مشاوره بگیرند. بستری مطمئن ساده کارا و یوزر فرندلی برای هم ارتباطی با هم دوره‌ای‌ها، اشتراک مطالب، گفتمان‌های اجتماعی و خبررسانی‌های گوناگون

خلق دوره با علم دیگران | عجیب ولی واقعی

آیا هرگز به این فکر کرده‌اید که بتوانید از ابزارهای مختلف نوشتنِ مطالب، برای خلق و توسعه دوره‌ها استفاده کنید؟ شما می‌توانید این ایده را انجام دهید و با مطالب گوناگونی که دیگران می‌نویسند دوره خود را شکل و رشد دهید. این امکان منحصر به فرد و پیشرفته برای بروز رسانی علم آموزشی است.

تجزیه تحلیلی دقیق|دُرُست از شرکت کنندگان

چه کسانی در دوره شرکت می‌کنند؟ چه کسانی دوره را کامل به انتها می‌رسانند؟ چه کسانی آزمون‌ها را گذرانده‌اند؟ تجزیه و تحلیل آماری قوی در مورد شرکت کنندگان لازمه درک درست از مبانی آموزشی شماست. آموزش آنلاین باید با بازخورد محتوایی و واقعی همراه باشد که این امر به صورت حرفه‌ای در سامانه گنجانیده شده است. همراه شماییم برای تحلیل درست و پیش بینی و برنامه ریزی هدفمند. اگر صاحب شرکت، دانشگاه، سازمان یا مجموعه‌ای خاص هستید یا به عنوان معلم یا استاد دانشگاه مایلید آزمون جامع از کارمندان و دانشجویان خود بگیرید به راحتی می‌توانید تمام فعالیت‌های افرادی که آزمون داده‌اند را رصد و تحلیل کنید. آموزش آنلاین باید با بازخورد محتوایی و واقعی همراه باشد.

ارزش‌گزاری به فعالیت‌های مُدرِس

با استفاده از ابزار جذاب گیمیفیکیشن سامانه ما، به دانشجو و شرکت کننده خود برای فعالیت‌های مختلف امتیاز، جایزه و پاداش دهید. امتیاز در سامانه با پول برابر است یعنی به میزان امتیاز در صندوق دانشجو پول پس‌انداز ‌می‌کند و با آن می‌تواند خریدهای جالب و هدفمند دیگری داشته باشد. پس فعالیت پویا زیر نظر مدرس برای هر شرکت کننده جذاب و خاص خواهد بود.

edufinio%20pointsr%20eward%20system

مدرسِ صاحب اختیار | رایگان سازی

در یک دوره می‌توانید یک یا چند درس را رایگان و برای عموم آزاد کنید تا هر مراجعه کننده‌ای بتواند نوع دوره، محتوای دوره، توانایی شما و هر آنچه را که مد نظر دارید دریابد. کاربران فینیور انعطاف پذیری در یادگیری آنلاین را تجربه خواهند کرد. سربسته نباش | دیگران باید بدانند در دوره چه می‌گذرد این رمز موفقیت بزرگان تدریس در دنیاست. تجربه ما در آمریکا و کانادا نشان داده است که درس‌های رایگان و دوره‌های رایگان در با ثبات سازی همراهی دانشجو با آموزش‌های مدرس و استاد اثر بخش و حتمی است.

دعوت از مدرس‌ِهمکار

دعوت از مدرس‌ِهمکار | یک‌دوره‌چندمدرس کلاس‌های خود را با دعوت یک همکار دیگر مدیریت و برگزار کنید. این ویژگی خارق العاده مدرسان سامانه را قادر می‌سازد یک همکار دیگر را به دوره اختصاص دهند. مسئولیت‌ها را به اشتراک بگذارید و فرصت‌هایی را برای همکاری بین دانشجویان و معلمان ایجاد کنید. همراه هم برای برگزاری قوی‌ترین دوره‌های آموزشی | در مباحثی از دوره از اساتید صاحب فکر برای همکاری دعوت کنید

کورس بَندِلز

چند دوره در یک بسته| کورس بَندِلز فروش چندین دوره در یک بسته. درآمد خود را افزایش دهید و بسته‌های پیشنهادی پیشرفته را به علاقمندان و دانشجویان ارائه دهید. مخاطب شناسی | پکیج محوری | تخفیف‌های دوره‌ای | فروش بیشتر

آموزش قطره چکانی

آموزش قطره چکانی| مدیریت محتوا با قابلیت قفل گذاری هدفمند با خیالی راحت مطالب غنی آموزشی خود را ارائه دهید آموزش مرحله‌ای و قطره چکانی هدفمند در یک دوره، با قفل کردن درس‌ها، تا پیش از تمام کردن یک درس امکان شروع درس بعد نخواهد بود. سری و توالی دروس را خود تنظیم کنید. این توالی با توجه به نیاز مدرس قابل اجرا است. ازین بهتر ممکن نیست. شگفت انگیز می‌توانید درس‌ها را تا تاریخ شروع آموزش قفل کنید تا پیش از زمان شروع درس در دسترس نباشد | با این کار حق حمایت و حفاظت از آموزش‌های مدرس را 100 درصد کرده‌ایم. یک زمان مشخصی را پس از خرید دوره تعیین کنید، که پس از آن دانشجو بتواند از درس استفاده کند! زمان سنجی | قطره چکانی | حمایت از حقوق مولف و مدرس | اطمینان از تخصص جمعی از برترین نویسندگان و مدرسین را به همراه داریم که این ضرورت را حتمی دانستند تا آسایش خاطری باشد برای ارائه محتوای آموزشی.

مدرک آنلاین

ارائه مدرک در صدمِ ثانیه| قابل دانلود و ارسال تمام دانشجویان و شرکت کنندگان در دوره بلافاصله بعد از اتمام موفقیت آمیز هر دوره، مدرک و گواهی خود را در صفحه کاربری خود می‌تواند دانلود کند با بهترین کیفیت طراحی و صفحه آرایی که توسط بهترین طراحان فتوشاپیست فینیور در سطح بین المللی ارائه شده‌اند. مدرک | سرتیفیکیت | گواهی | تضمین موفقیت خیلی مهمه وقتی دوره میذاری مدرکش هم بگیری و مهمتر ازون اینکه مدرک حرفه‌ای باشه و با طراحی بی‌نظیر و بلافاصله بعد از دوره ارائه بشه مدارک مدرسین و دانش‌آموختگان با کد اختصاصی در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران قابل رجیستری و رهگیری خواهد شد | ایی دی تی اس EDTS Electronic Document Tracking System

امکان برگزاری دوره‌های گروهی خاص

شما می‌توانید دوره‌هایتان را به شرکت‌ها و سازمان‌ها معرفی کنید یا به صورت گروهی برای شاگردان از پیش تعیین شده‌ی خود با تخفیف بفروشید، برای تشکیل گروه به راحتی کاربران را با وارد کردن ایمیل اضافه کنید و دوره را به همه اعضای گروه به طور همزمان اختصاص دهید. سازمان| شرکت|فدراسیون ورزشی| دانشگاه| آموزشگاه | باشگاه | بانک | مراکز تفریحی تجاری مهاجرتی

بستر پیام رسان و گفتمان

بحث و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها با سایر کاربران، هر زمان که سؤالی دارید از مدرس یا مربی خود بپرسید. در این بستر مدرن کلاسِ کاری خود را گسترش دهید! این مهم است که مدرس اعتبار داشته باشد و بستری خاص با مخاطبین و علاقمندان ارتباط برقرار نماید. بزرگترین خطای آموزش دهندگان این است که از سیستم‌های ارتباطی برای آموزش و مباحثه و پیام رسانی استفاده می‌کنند. کیفیت| کارایی | سرعت | امنیت

edufinio%20message%20system

تمام فعالیت‌های اجتماعی در یک بستر

زمانی می‌توان از سامانه آموزش سخن گفت که تمام فعالیت‌های شاگرد و استاد در آن بستر انجام شود. یکی از مهمترین فعالیت‌ها امکان ایجاد جامعه مجازی و گروه‌های کاربری مختلف است تا هر فرد بتواند پروفایل خود را مدیریت کند و درخواست عضویت در گروهی را با اختیار بپذیرد یا استادی گروهی خاص تشکیل داده و شاگردان خود را به گروه دعوت کند. مهمتر از این ایجاد گروه‌ها، توانایی اختصاصی کردن گروه‌ها بدون دسترسی دیگران و فقط حضور افرادی خاص است همچنین می‌توان گروه را عمومی کرد تا هر فردی بتواند در آن عضو شود و از مطالب استفاده نماید. ایجاد گروه و انجمن| عضوگیری متفاوت| ارسال و دریافت پیام| شخصیتِ کاری در بستری مدرن

حداکثر شوق آموزشی

امکان ایجاد حداکثر شوق آموزشی : به‌راحتی بازی‌ها و فعالیت گوناگون را به دوره‌های آنلاین خود اضافه کنید تا فضای عالی تعاملی را خلق نمایید و با بهبود حس کاربری جذب مخاطبان بیشتری را داشته باشید. برای فعالیت و ایجاد انگیزش می‌توانید ازین امکانات امتیاز دهی، درجه بندی و جوایز استفاده کنید. رتبه بندی انگیزشی| جوایز هدفمند| امیتاز دهی کاربردی| در دستانِ مدرس

خلق آزمون‌های پیشرفته| کوئیز QUIZ

این امکان را می‌دهیم تا برای تقویت یادگیری شرکت کنندگان، تشویق و مشارکت هرچه بیشتر آنان بتوانید مسابقات جالب با آزمون‌های پیشرفته با انواع مختلف سوالات تنظیم کنید. هیجان | انگیزه | رقابت | یادگیری بیشتر دسته‌بندی‌های مختلف با بانک سوال تصادفی کردن ارائه سوالات تنظیم خودکار کردن نتایج آزمون و مسابقه امکان آزمون مجدد دادن به شرکت کنندگان هر نوع فایلی را که مایلید در هر بخشی ضمیمه کنید تنظیم زمان و تایمر برای آزمون و ثبت رکورد زمانی هر آزمون

تجربه دنیایِ واقعی یوزر فرندلی آموزشی

یکی از مهمترین مزیت‌های EDUfinor سامانه آموزش آنلاین به زبان فارسی، ایجاد یک رابط کاربری بسیار جذاب و ساده است. همه چیز به راحتی برای همه کاربران قابل کنترل است و هر فردی از حضور در این فضا لذت و سادگی را تجربه خواهد کرد. سادگی در استفاده و کیفیت سرعت و خلق تصویر شرط ثبات و ماندگاری شاگردان شما است. سادگی| سرعت|کیفیت| یوزر فرندلی

ارائه دقیق‌ترین و جامع‌ترین محتوای آموزشی بدون محدودیت :

صفحات درسی کامل، واضح، شفاف و بدون نقص خلق کنید تا دانش‌خواهان را به شدت از طریق یادگیری مطالب راهنمایی کنید. بدون محدودیت در هر دوره تعداد درس و بخش تعیین کنید و در هر درس بدون هیچ محدودیتی تا آنجا که می‌توانید محتوای آموزشی ارائه دهید تا شرکت کننده در دوره‌ی شما از داشتن غنی‌ترین مبانی آموزشی آسوده خاطر باشد و آنچه را ببیند که هرگز در جایی نخواهد دید. ارائه کامل| آزادی در تولید محتوای کامل|خلق دروس کامل در جامع‌ترین دوره‌ها| تفاوت ما و دیگران در ارائه کامل است

جستجوی پیشرفته

صفحه‌ای کارا با قابلیت جستجوی فراوان برای بهتر دیده شدن : برای جستجوی هر دوره در صفحه‌ی دوره‌ها می‌توان بر اساس نوع طبقه‌بندی آموزش، هزینه هر دوره، سطوح و رتبه بندی هر دوره و زیر مجموعه‌های هر دوره اقدام نمود. کدام دوره جدید است، چه دوره‌ای برجسته و ویژه است و هر آنچه که برای جستجو نیاز است به صورت ساده ارائه شده است. جستجوی کامل| جستجوی سریع|جستجوی دقیق| ارائه بهترین‌های آموزشی فارسی زبان در دنیا

ایجاد لیست علایق از دوره‌های مختلف

کاربر در سامانه آموزش فارسی زبانان به چه دوره‌ای علاقمند است؟ هر فرد چه مدرس چه دانشجو می‌تواند با یک کلیک ساده لیستی از علایق خود را ایجاد کند. این لیست اهداف مختلفی دارد و فقط یک لیست ساده نیست! تولید محتوای آموزشی بر اساس لیست‌های علایق، امکانات تخفیفی فراوان برای افرادی که در لیست علایق خود دوره یکسان دارند و ایجاد گروه‌های علاقه محور با حضور کاربران و آموزش‌های مرحله‌ای پیگیری لیست علایق| رصد تغییرات قیمتی|پیشنهاد برگزاری دوره| کاملترین لیست آموزشی

امکان فعال‌سازی رتبه‌بندی دوره‌ها

سیستم رتبه بندی آموزشی خود را فعال کنید تا کاربران در دوره بتوانند با ارائه نظر خود برای دیگران ارزیابی محتوایی ایجاد کنند و کمکی باشد برای معرفی هرچه بهتر دوره آموزشی شما بی آنکه بخواهید از خود چیزی بگویید دیگران این امکان را دارند برای شما سخن بگویند. نظرات پویا| کامنت واقعی|رتبه بندی انحصاری| ارزیابی محتوایی توسط کاربران

کسب درامد منحصر به فرد

دسترسی به روش‌های پرداخت آسان و مطمئن. به کاربران خود اجازه دهید اشتراک‌های مکرر و پرداخت هزینه‌های دوره را خود تنظیم کنند. دریافت و پرداخت در بستر امنیت مجازی| ساده و کارا|دقیق | امکان ارائه لینک شخصی پرداخت و دریافت

افیلیشن مارکتینگ

درآمد زایی با معرفی لینک هر دوره به علاقمندان

رقابت محتوایی

امکان اشتراک و داشتن محتوای بیشتر با قیمت کمتر

پرداخت کامل

امکان فعال سازی پرداخت یکپارجه و یکباره برای هر دوره

سبد مالی

سبد خرید شخصی با امکان مدیریت مالی

پروفایل و صفحه کاربری ویژه مدرس|مربی

مدرس|مربی|استاد|سرگروه و این القاب شایسته باید دارای صفحه‌ای کارا و کاربردی باشد تا بتواند تمام فعالیت‌ها و معرفی درست خود را به درستی انجام دهد. سادگی در اجرا|دسترسی به مطالب و رصد کامل شاگردان|ارائه لینک‌ شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی

پروفایل و صفحه کاربری ویژه دانشجو

دانشجو | دانش خواه | دانش آموز و هر عضو باید دارای صفحه کاربری راحت باشد تا بتواند تمام فعالیت‌های آموزشی خود را به درستی در بستر ساده انجام دهد. سادگی در اجرا | رصد کامل فعالیت‌ها | دسترسی به تمام گروه‌ها | آنالیز دقیق میزان پیشرفت

سیستم کسب درامد و کمیسیون

ما با سیستم پیشرفته و حرفه‌ای مراحل کسب درامد و کمیسیون را ایجاد کرده‌ایم تا براحتی درصد کمیسیون را تعیین و به صورت شفاف و بدون زحمت کل مراحل را مدیریت کنید. کمیسیون| درامد|سیستم یکپارجه| مدیریت آسان

earning%20commission

سیستم اعلان سراسری | یک اعلان برای همه

مدرسان مربیان و اساتید می‌توانند از طریق سیستم اعلان سراسری با دانشجویان خود ارتباط برقرار نمایند یعنی با ارسال یک اعلان سراسری تمام افرادی که در دوره شرکت کرده‌اند از موضوع شما و اخبارتان مطلع خواهند شد. یک اعلان برای همه اعلان سراسری| اطلاعیه مهم|آگاه سازی| اعلام خبر و نتایج

سیستم برتر آموزش آنلاین فینیور

خدمات گوناگون

در خبرگزاری تمامی مدرسین معرفی خواهند شد | خبرگزاری فردی | در سامانه ثبت برند و معرفی برترین‌ها، هر مدرس و آموزشگاه و ساختار آن معرفی خواهد شد | ثبت برند | در اولین سامانه خدمات ورزشی به زبان فارسی هر فرد امکان فروش و درامدزایی محصول را خواهد داشت | مورمور | در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی هر مدرس و مدرک هر دوره بارگذاری خواهد شد | ایی دی تی اس |

 

ثبت درخواست

فقط فرم‌های ثبت شده بررسی خواهند شد.

گام اول : ارسال فرم درخواست نمایندگی استان یا شهر
گام دوم :  بررسی تیم کارشناسی کمپانی فینیور
گام سوم : درخواست ارسال مدارک تکمیلی جهت نمایندگی
گام چهارم : اقدام به واریز اولیه هزینه قرار داد، ثبت و اعلام رسمی نمایندگی
گام پنجم : تعیین میزان هزینه‌ها، شرایط همکاری و میزان حقوق، دستمزد و مزایا

ثبت دقیق نوع درخواست.
نماینده گرامی، اسم و فامیل خود را مطابق با شناسنامه وارد نمایید.
ایمیل معتبر وارد نمایید | ارتباطات کتبی سامانه و قراردادها از طریق ایمیل انجام می‌شود.
موبایل معتبر و در دسترس | ارتباط تلفنی از طریق واتس اپ انجام می‌شود.
آخرین مقطع تحصیلی خود را انتخاب کنید یا مقطعی که در آن در حال تحصیل هستید.
لطفا نام استان خود را ذکر کنید.
لطفا شهر محل سکونت خود را ذکر کنید.
اگر توانایی یا امکانات خاصی در اختیار دارید از جمله دفتر کار، ارتباطات ویژه و … نام ببرید.
شیوه آشنای شما چگونه بوده است؟ شما هم معرف دیگران باشید |اعطای امتیازات منحصر به فرد|
میزان توانایی مالی خود برای دریافت حق نمایندگی سالانه ذکر نمایید.

درخواست نمایندگی

هزینه اعطا

استان تهران
1.500 دلار
استان فارس
1.300 دلار
استان خراسان رضوی
1.300 دلار
استان آذربایجان شرقی
1.200 دلار
نمایندگی استان اصفهان
1.200 دلار
سایر استان‌ها
1.000 دلار
نمایندگی شهرستان‌ها
320 دلار

 

سجاد عارفی‌نیا

نماینده رسمی کشور ایران

7.500 دلار

زری زاهدی

نماینده کشور کانادا

7.000 دلار

 

در خبرگزاری هر نماینده به صورت کامل معرفی خواهند شد | خبرگزاری فردی
در سامانه ثبت برند و معرفی برترین‌ها، هر نماینده و ساختار آن ثبت خواهد شد | ثبت برند
در اولین سامانه خدمات ورزشی به زبان فارسی هر نماینده امکان کسب درامد را خواهد داشت | مورمور
در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی هر مدرس و مدرک هر دوره بارگذاری خواهد شد | ایی دی تی اس
Layer 1
× آنلاین