دوره جامع مربیگری تی آر ایکس

شرکت در دوره
5.0
1 ثبت‌نظر
. بهره مند از دوره: 245 نفر
. مدت زمان دوره: 3 پلن 3 قیمت
. تعداد درس تا اکنون: 15
. مدت فیلم آموزشی: 380 دقیقه
. سطح: دوره جامع از مبتدی تا پیشرفته

چطور در دوره شرکت کنم؟

بعد از انتخاب دوره، به مرحله پرداخت بروید و با تکمیل کردن اطلاعات پرداخت، خرید را کامل کنید. پس از آن می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری خود به تمام دوره‌های خریداری شده دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن تمام فعالیت‌های شما در حساب کاربری‌تان قابل مشاهده و آنالیز است. سیستم حرفه‌ای بررسی و یادگیری از طریق حساب کاربری.

ارتباط سریع با فینیور

موبایل معتبر | ارتباط تلفنی از طریق واتس اپ انجام می‌شود.
ایمیل معتبر وارد نمایید | ارتباطات کتبی سامانه از طریق ایمیل انجام می‌شود.
لطفا درخواست خود را دقیق شرح دهید | مطابق با موضوع ارتباط به صورت کامل شرح خود را انجام دهید.
دوره جامع مربیگری تی آر ایکس سجاد عارفی نیا با مدرک مربیگری تی آر ایکس سامانه آموزش آنلاین فینیور

دوره جامع مربیگری تی آر ایکس

دوره جامع مربیگری تی آر ایکس

TRX Coaching Course

دوره جامع مربیگری تی آر ایکس

سه پلن شرکت در دوره با سه هزینه مختلف، وابسته به نیاز خود از دوره بهره‌مند شوید، این یک ابتکار است. برای شرکت در دوره با هر پلن که مایلید در هنگام پرداخت کد تخیف پلن را وارد نمایید تا هزینه تنظیم شود.

کد تخفیف 75 درصدی به مناسبت روز مادر

mother holding her child happy mother s day postcard banner newsletter flat illustration vector

این دوره چگونه است و چه انتظاری می‌توانید از دوره مربیگری تی آر ایکس داشته باشید ؟

علاوه بر اینکه تمام انتظارات شما از یادگیری مبانی علمی و عملی تی آر ایکس در این دوره برآورده خواهد شد به تمام زوایای پنهان و آموزش‌های کاربردی مورد نیاز در مربیگری برای تمام سطوح مختلف ورزشی از مبتدی تا پیشرفته نیز مسلط خواهید شد.

دوره‌ی جامع مربیگری تی آر ایکس که برای اولین بار به زبان فارسی در دنیا ارائه شده است به عنوان کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین دوره آموزشی تی آر ایکس شناخته شده است و تا رسیدن به خط پایان 17 مرحله  دارد.

اولین به زبان فارسی در دنیا

من | سجاد عارفی نیا

سجاد عارفی نیا
کد تخفیف بگیر !

نویسنده اولین و کاملترین کتاب تی آر ایکس در ایران، بعد از سال‌ها تحقیق، پژوهش، مربیگری و مدرسی در تمام سطوح ورزشی ایران از مبتدی تا تیم ملی، بر آن شدم تا تمام داشته‌های علمی و عملی خود را به صورت کاملا کاربردی در مجموعه‌های هوشمند آموزشی آنلاین و مدرن ارائه دهم تا گامی هر چند اندک در خلقِ سیستم آموزش نوین فارسی زبانان بردارم.

بعد از ارائه کاملترین مجموعه تمرینات اسلینگ به عنوان اولین کتاب تی آر ایکس در ایران و با برگزاری دوره‌های عمومی و خصوصی مربیگری تی آر ایکس در سراسر ایران، تضمین می‌نمایم این دوره کاملترین و قوی‌ترین سیستم آموزشی در دنیاست. آموزش به صورت گام به گام و دقیق ارائه شده است در هر قسمت محتوای کامل تصویری با صدا و عکس نهادینه خواهد شد تا در مرحله بعد درک شما از یادگیری متفاوت باشد. خیالت راحت باشه چون مثل ورزش همراه باهم با گرم شدن شروع می‌کنیم!

با من حرفه‌ای شو

در بخش 1 مربیگری تی آر ایکس، با عنوان “ضروریات پایه”، اصول علمی و عملی مربیگری تی آر ایکس را دقیق، درست و حرفه‌ای فرا خواهید گرفت.

در درس اول ضروریات و چرایی تمرینات تی آر ایکس و درس درس دوم آنچه را که مهمترین اصل در مربیگری تی آر ایکس است یاد خواهید گرفت. در درس سوم به راهنمایی‌های حرفه‌ای مربیگری تی آر ایکس مسلط می‌شوید و در انتهای بخش یک آزمون پایه مربیگری برای نهادینه سازی دقیق محتوای پایه و ضروری طراحی شده است.

در بخش 2 مربیگری تی آر ایکس، با عنوان “ضروریات کاربردی”، نکات کاربردی مربیگری تی آر ایکس به طور کامل آموزش داده شده است.

به طوری که در درس اول با فراگیری حرکات بنیادی به اصول و توالی آموزشی مربیگری تی آر ایکس مسلط خواهید شد و در درس دوم به نکات حین اجرای هر حرکت با گام‌های کاربردی پی خواهید برد. در درس سوم به عنوان یک مربی در آنالیز و تعدیل سازی حرکات تخصص خواهید یافت. در انتهای این بخش نیز با آزمونی دقیق به مفاهیم کاربردی اشراف خواهید یافت.

در بخش 3 مربیگری تی آر ایکس، با عنوان “ساختار سازی جلسات تمرینی” به طراحی و برنامه ریزی دقیق هر جلسه تمرینی با اهداف گوناگون مسلط خواهید شد.

در بخش 4 مربیگری تی آر ایکس،  با عنوان “مجموعه تمرینات”، که در 7 درس تنظیم شده است جامع‌ترین و درست‌ترین تمرینات بخش‌های مختلف بدن را با آنالیز تخصصی و بسیار حرفه‌ای فرا خواهید گرفت.

در بخش 5 مربیگری تی آر ایکس، با عنوان “تسلط بر برنامه نویسی”، به صورت کامل و جامع به برنامه نویسی تخصصی تی آر ایکس مسلط خواهید شد.

اولین دوره آموزشی آنلاین مربیگری تی آر ایکس و مدرسی به زبان فارسی در دنیا

کامل‌ترین و دقیق‌ترین محتوای آموزشی برای حرفه‌ای شدن شما در مربیگری تی آر ایکس ارائه شده است تا با هر هدفی و با هر نگاهی به بیشترین بهره‌وری از آموزش در این دوره برسید. تضمین این مدعا منحصر به فرد بودن توانایی و تخصصِ مدرسِ دوره است به طوری که با نگاهی علمی و کاربردی علاوه بر آموزش دقیق و درست مبانی مربیگری تمام تجربیات خود را نیز به صورت کاربردی در مربیگری سطوح مختلف ورزشی در این دوره ارائه داده است.

شایان ذکر است که دوره مربیگری تی آر ایکس توسط استاد سجاد عارفی‌نیا ارائه شده است. ایشان محقق، متخصص، مربی ملی و نویسنده اولین کتاب تی آر ایکس در ایران که با برگزاری اولین دوره‌های آموزشی خصوصی و عمومی مربیگری و مدرسی کشور پایه گذار علمی و عملی رشته‌های نوین می‌باشد و ساختار ساز آموزشی رشته‌های نوین ورزشی هستند. آموزش تخصصی به بیش از هزار نفر و ارائه کتاب به بیش از 7 هزار علاقمند در سراسر کشور و همچنین دارنده نشان تاییدیه اروپا برای آموزش‌های مدرن ایشان، از تسلط و تخصص در زمینه آموزش مربیگری و مدرسی حکایت دارد.

مدرس دوره : استاد سجاد عارفی‌نیا

باید بدانید . . .
سجاد عارفی‌نیا اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران است که تمام ساختارهای آموزشی کراس فیت کشور را بنیان گذاری نمود.
سجاد عارفی‌نیا نویسنده اولین کتاب کراس فیت و برنامه‌های تمرینی در ایران است که منبع آموزشی تمام دوره‌های آموزشی کراس فیت کشور است.
سجاد عارفی‌نیا موسس و اولین رئیس کمیته پژوهش انجمن آمادگی جسمانی در فدراسیون همگانی ایران است.
سجاد عارفی‌نیا نویسنده اولین کتاب تی آر ایکس و برنامه‌های تمرینی در ایران است.
سجاد عارفی‌نیا دانش آموخته طب ورزشی در تمام مقاطع از دانشگاه تهران است.
سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین سمینار رسمی کراس فیت در ایران است.
سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین سمینار آکادمیک رسمی کراس فیت در ایران است.
سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین کارگاه رسمی مربیگری کراس فیت در ایران است.
سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین کارگاه رسمی مربیگری کراس فیت در تهران است.
سجاد عارفی‌نیا اولین مدرس و برگزار کننده دوره تخصصی چربی سوزی و کراس فیت در ایران است.
سجاد عارفی‌نیا اولین و تنها مدرس کراس فیت در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز در پژوهشگاه تربیت بدنی ایران است.
اولین و تنها کتاب معتبر تی آر ایکس در ایران که منبع رسمی مربیگری تی آر ایکس و مدرسی فدراسیون می‌باشد در دوره به صورت رایگان قابل دانلود است.
تنها ارائه دهنده کتاب سامانه مورمور می‌باشد. برای خرید و دانلود کتاب تی آر ایکس کلیک کنید.

دانلود کتاب تی آر ایکس | مربیگری تی آر ایکس

امکان دانلود کتاب و جزوات مهم و آموزشی برای تکمیل و تقویت یادگیری شما
آموزش به صورت تصویری و با فیلم و اسلاید با آنالیز دقیق قابل فهم و در دسترس
ارائه مدرک قابل رجیستری و رهگیری در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران
  • تضمین و تسلط با محتوای آموزشی منحصر به فرد

بسیار خرسندیم که شما هم تصمیم گرفته‌اید مانند بیشمار افرادی که تا کنون دوره را گذرانده‌اند از طریق دانشگاه آنلاین به فراگیری دوره مربیگری تی آر ایکس بپردازید. در این دوره قطعاً دانش خود را در تمام زمینه‌های ورزشی گسترش می‌دهید.
  • این دوره شامل 5 بخش است که هر کدام موضوع خاص خود را دارند. هر بخش شامل آموزش‌های مختلف با فیلم، متون ارزنده و آموزنده، سوالات آموزشی است تا مطمئن شویم که شما مفاهیم را به راحتی فرا گرفته‌اید. برای ما فراگیری دقیق و علمی شما مهم است. پس با ارائه بهترین روش و با کیفیت ترین مطالب همراه شما هستیم.
  • برای کسب مدرک و بارگذاری آن باقابلیت رجیستری با کد مخصوص در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران باید در آزمون‌های ارائه شده نمره حدنصاب را کسب نمایید. آزمون‌ها در انتهای هر بخش در نظر گرفته‌شده‌اند. آزمون‌ها هم جنبه آموزشی دارد و هم جنبه تشخیصی. چرا که هدف ما این است که شما به‌درستی به مباحث مسلط شوید.

نویسنده اولین و تنها کتاب معتبر تی آر ایکس در ایران

اولین مدرس کراس فیت در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز پیشرفته

برگزار کننده اولین دوره چربی سوزی و کراس فیت در ایران

برگزاری اولین سمینار کراس فیت در ایران. ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

برگزاری اولین دوره رسمی مربیگری کراس فیت در ایران (همراه با معرفی اولین مربیان کشور) ۱ /آذر/۱۳۹۶

برگزاری اولین دوره رسمی کارگاه مربیگری کراس‌فیت در تهران ۲۵ آذر ۹۶

ضروریات پایه

1
مقدمه و ضروریات مربیگری در تی آر ایکس
مدت زمان فیلم 15 دقیقه
در این درس به صورت دقیق و کاربردی مقدمه و ضروریات فلسفه و چرایی مربیگری در تی آر ایکس را فرا خواهید گرفت که گامی مهم در زمینه سازی خلاقیت مربیگری در شماست. این درس به صورت بصری ارائه شده است تا ضروریات پایه را به سادگی فرا بگیرید و همه چیز در دستان شما باشد.
2
عضلات مرکزی بدن و ستون مهره
30 دقیقه
در این درس به طور کامل فرا خواهید گرفت که عضلات مرکزی بدن کدامند، کجا قرار دارند و نقششون چی هست؟ همچنین به ساختار درست ستون مهره و روش‌های تنظیم راستای ستون فقرات در حالت‌های مختلف تمرینی مسلط خواهید شد. با این درس که به صورت تصویری همراه با صدا و متن ارائه شده یک گام به سمت دانش مربیگری حرفه‌ای نزدیک خواهید شد.
3
ساختارها و راهنمایی‌های حرفه‌ای مربیگری در تی آر ایکس
45 دقیقه
با این درس چند بعدی صدا و تصویر به طور کامل ساختارهای لازم، ضروری و کاربردی تی آر ایکس را فرا خواهید گرفت تا به صورت دقیق و درست با تی آر ایکس، بخش‌ها و نحوه درستِ استفاده از آن مسلط شوید و از اشتباهات رایج مربیان بدور باشید. علاوه بر این در شیوه‌های تنظیم و تعدیل و استراتژی‌های تمرینی با تی آر ایکس متبحر خواهید شد. این درس پایه و اساس لازم برای فراگیری حرکات تی آر ایکس و نحوه تنظیم و درک هر تمرین است. هر آنچه را که از علم و تجربه مربیگری در اداره کلاس تمرینی دارم در این درس ارائه داده‌ام تا شما از ابتدا به کاربردی‌ترین مباحث تسلط یابید.


4
آزمون پایه مربیگری TRX
11 سوال
آزمون پایه مربیگری TRX شامل سوالاتی از سه درس اول است تا علاوه بر تشخیص میزان یادگیری و تسلط شما به مباحث ضروری و پایه‌ای نشان دهنده نقاط قوت و ضعف شما نیز باشد. درک مفاهیم سه درس و تسلط بر این محتوا لازمه شروع اجرا و مربیگری است. در صورت کسب نمره قابل قبول با خیال راحت می‌توانید گام بعدی را شروع کنید.
مدت زمان آزمون : 20 دقیقه | نمره قبولی : 60 درصد (در صورت آزمون مجدد 80 درصد)

ضروریات کاربردی

1
توالی آموزشی و علم حرکات بنیادی
45 دبقیقه
توالی آموزشی 5 گانه و فراگیری علمی و کاربردی حرکات پایه و بنیادی در این درس آموزش داده شده تا مهمترین گام کاربردی مربیگری را فرا بگیرید. با این درس به درک کاملی از تحلیل هر حرکت و طراحی خلاقانه حرکات مختلف خواهی رسید و شیوه ارائه و توضیح هر تمرین برای شاگرد را مسلط خواهی شد.


2
آموزش نکات کاربردی مربیگری در اجرای درست حرکت
45 دقیقه
در این درس به صورت کاربردی نکات مربیگری در حین اجرای هر حرکت را فرا خواهید گرفت. قبل از شروع تمرین آموزش اجرای صحیح حرکت داده می‌شود اما در این درس یاد خواهی گرفت که چرا با وجود اینکه شاگرد شما حرکت صحیح را می‌داند اما در حین اجرا بدرستی انجام نمی‌دهد. برای هر فرد باید این نکات کاربردی را رعایت کنید تا خیالتان از ثمر بخش بودن تمرینات راحت باشد. روش‌های رفع اشتباهات تمرینی و علت این اشتباهات تکراری چیست؟


3
آموزش آنالیز و تعدیل حرکت
30 دقیقه
در این درس با آموزش آنالیز و تعدیل حرکت به صورت کامل و تخصصی فرا خواهید گرفت که در حین اجرای حرکت توسط شاگردانتان باید به چه نکاتی توجه کنید و چگونه حرکت را اصلاح کنید. با یک مثال کاربردی به تمام روش‌های تعدیل حرکت یعنی تغییر میزان سختی تمرین با توجه به هر فرد تسلط خواهید یافت.

4
آزمون مفاهیم کاربردی مربیگری TRX
8 سوال
آزمون مفاهیم کاربردی مربیگری TRX شامل سوالاتی از سه درس دوم است تا علاوه بر تشخیص میزان یادگیری و تسلط شما به مباحث کاربردی نشان دهنده نقاط قوت و ضعف نیز باشد. درک مفاهیم کاربردی و تسلط بر این محتوا لازمه موفقیت در مربیگری است. در صورت کسب نمره قابل قبول با خیال راحت می‌توانید گام بعدی را شروع کنید.مدت زمان آزمون : 30 دقیقه | نمره قبولی : 60 درصد (در صورت آزمون مجدد 80 درصد)

ساختارسازی جلسات تمرینی

1
طراحی و برنامه ریزی جلسه تمرین
30 دقیقه
شما با درک طراحی و برنامه ریزی برای هر جلسه تمرین می توانید خالق اهداف مختلف باشید و به عنوان یک مربی حرفه‌ای ساختاری متفاوت در مسیر مربیگری خود داشته باشید. شرط رسیدن به هدف، طراحی درست جلسات تمرینی است. با این درس شما به صورت کاربردی به مدیریت و برنامه ریزی درست کلاس تمرینی و طرح ریزی برنامه‌های هدفمند مسلط خواهی شد. اشتباه بزرگ بیشتر مربیان ندانستن نکات کاربردی این درس است.

مجموعه تمرینات

1
مجموعه تمرینات سینه
35 دقیقه

در این درس به طور کامل به مجموعه تمرینات سینه از شیوه‌های اجرا تا آنالیز و طراحی و خلق حرکت مسلط خواهید شد.

2
مجموعه تمرینات پشت
30 دقیقه
در این درس به طور کامل به مجموعه تمرینات پشت از شیوه‌های اجرا تا آنالیز و طراحی و خلق حرکت مسلط خواهید شد.
3
مجموعه تمرینات شانه
45 دقیقه
در این درس به طور کامل به مجموعه تمرینات شانه از شیوه‌های اجرا تا آنالیز و طراحی و خلق حرکت مسلط خواهید شد.
4
مجموعه تمرینات بازو
30 دقیقه
در این درس به طور کامل به مجموعه تمرینات بازو از شیوه‌های اجرا تا آنالیز و طراحی و خلق حرکت مسلط خواهید شد.
5
مجموعه تمرینات پا
30 دقیقه

در این درس به طور کامل به مجموعه تمرینات پا از شیوه‌های اجرا تا آنالیز و طراحی و خلق حرکت مسلط خواهید شد.

6
مجموعه تمرینات کور ماسل
45 دقیقه

در این درس به طور کامل به مجموعه تمرینات کور ماسل از شیوه‌های اجرا تا آنالیز و طراحی و خلق حرکت مسلط خواهید شد.

7
مجموعه تمرینات ترکیبی (فول بادی)
30 دقیقه
در این درس به طور کامل به مجموعه تمرینات ترکیبی (فول بادی) از شیوه‌های اجرا تا آنالیز و طراحی و خلق حرکت مسلط خواهید شد.

تسلط بر برنامه نویسی

1
جامع و کاربردی آموزش برنامه نویسی تی آر ایکس
75 دقیقه
آموزش برنامه نویسی تی آر ایکس با دقیق ترین آموزش علمی و کابردی با تمام مبانی پایه تا حرفه‌ای مسلط خواهی شد. این درس در نوع خود بی نظیر است. تمام آنچه که باید را در این درس فرا خواهی گرفت.
این دوره به عنوان اولین دوره آنلاین به زبان فارسی در دنیا به صورت جامع برای مربیگری تی آر ایکس توسط استاد سجاد عارفی‌نیا به گونه‌ای طراحی و تدوین شده است که هر فردی با هر سطح توانایی به تمام مبانی از پایه تا پیشرفته به صورت حرفه‌ای مسلط خواهد شد. چه برای فراگیری مربیگری تی آر ایکس و چه به منظور رفع اشکالات اساسی خود باید این دوره را بگذرانید.
شیوه اجرای آموزشی در این دوره در نوع خود در دنیا بی نظیر محسوب می‌شود و تا کنون به زبان فارسی هیچ دوره ورزشی با این کیفیت و خلاقیت ارائه و برگزار نشده است. آموزش مصور همراه با فیلم و صوت به صورت کامل، دستیابی به جامعترین بانک اطلاعاتی و علمی، دانلود کتاب و جزوات و امکانات بسیار دیگر برای دستیابی به این مهم یعنی تسلط شما در دوره در نظر گرفته شده است. علاوه بر یادگیری تمام حرکات بعد از دوره به صورت خلاقانه خواهید توانست حرکات مختلف را خلق و آنالیز کنید.
شما بعد از گذراندن دوره بلافاصله دارای مدرک مربیگری قابل رجیستری در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی با کد اختصاصی خواهید بود. برای افرادی که دوره را به اتمام برسانند گواهی شرکت در دوره ارائه می‌شود.در این دوره 2 آزمون طراحی و در نظر گرفته شده است تا با تسلط به مبانی کاربردی مربیگری بتوانید مدرک خود را دریافت نمایید. ارسال مدرک فیزیکی به آدرس شما منوط به واریز هزینه در نظر گرفته شده است. تنها سامانه ارائه دهنده مدرک قابل رجیستری به زبان فارسی در دنیا
بعد از این دوره مدرک صادرشده در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی قابل رصد خواهد شد. سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی بر اساس الگوریتم پیشرفته امکان رصد و جستجوی مدارک ثبت شده را داراست. این سیستم تاییدیه های لازم برای اعتبار دوره‌ها و مدرسین را منتشر می‌نماید. آشنایی کامل با سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی : - امکان ثبت و رجیستری هر نوع مدرکی. - امکان درخواست کد رهگیری اختصاصی. - قابلیت رصد و پیگیری مدارک سیستمی. - اعتبار سازی و اعتبار بخشی به مدارک. - کیف مدرک آنلاین همیشه در دسترس شما. - امکان معرفی سازمانی، گروهی و شرکتی. (ثبت مدرک در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی شامل هزینه است اما برای افرادی که دوره را گذرانده اند، از طرف سامانه به صورت رایگان انجام خواهد شد).
- اثبات رسمی تکمیل دوره و کسب مدرک - امکان معرفی به شرکت‌ها و سازمان‌ها به‌صورت رسمی - اعلام رسمی به‌عنوان صاحب مدرک و هویت در توانایی مربوطه - اشتراک‌گذاری مدرک با صاحبان مشاغل، کارفرمایان و دوستان و شاگردان با کد اختصاصی
برگزار کننده اولین دوره‌های آموزشی آنلاین به زبان فارسی در دنیاگام‌های درست موفقیت در سیستم مربیگری و مدرسی که امروزه یکی از بهترین شغل‌ها در سراسر دنیا است به طور کامل توسط بهترین فارسی زبانان دنیا ارائه داده‌ایم تا خیالتان از داشتن قوی‌ترین منبع آموزشی و یادگیری آسوده خاطر باشد و بتوانیم گامی مهم در مسیر آرامش و موفقیت شما برداریم. شما هم با فراگیری دوره‌های آموزشی سامانه می‌توانید مدرس ما باشید. تلاش از شما راهنمایی و همکاری از مابا آرزوی بهترین‌هامدیریت سامانه آموزش آنلاین علم هنر مهارت ورزشرمزینه زیر را با موبایل خود اسکن کنید. نمونه‌ای از حرکت آموزشی 20 ثانیه‌ای را مشاهده نمایید.
5.0
5 out of 5
1 رتبه‌بندی

جزئیات رتبه‌بندی

ستاره‌ 5
1
ستاره‌ 4
0
ستاره‌ 3
0
ستاره‌ 2
0
ستاره‌ 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
برای ثبت نظر, login کنید
قیمت :
5/500/000(تومان)
Layer 1
× آنلاین