دوره جامع مربیگری کراس فیت

دوره جامع مربیگری کراس فیت سجاد عارفی نیا با مدرک مربیگری کراس فیت سامانه آموزش آنلاین فینیور

دوره جامع مربیگری کراس فیت

سجاد عارفی نیا دوره جامع مربیگری کراس فیت با مدرک فدراسیون کراس فیت

این دوره شامل 5 بخش است که هر کدام موضوع خاص خود را دارند. هر بخش شامل آموزش‌های مختلف با فیلم، متون ارزنده و آموزنده، سوالات آموزشی است تا مطمئن شویم که شما مفاهیم را به راحتی فرا گرفته‌اید. برای ما فراگیری دقیق و علمی شما مهم است. پس با ارائه بهترین روش و با کیفیت ترین مطالب همراه شما هستیم.

دوره جامع مربیگری و مدرسی چگونه است و چه انتظاری می‌توانید از دوره آموزش آنلاین مربیگری کراس فیت داشته باشید؟

علاوه بر اینکه تمام انتظارات شما از یادگیری مبانی علمی و عملی مربیگری کراس فیت در این دوره برآورده خواهد شد به تمام زوایای پنهان و آموزش‌های کاربردی مورد نیاز در کراس فیت برای مربیگری تمام سطوح مختلف ورزشی از مبتدی تا پیشرفته نیز مسلط خواهید شد.

دوره جامع مربیگری کراس فیت که برای اولین بار به زبان فارسی در دنیا ارائه شده است به عنوان کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین دوره آموزشی کراس فیت شناخته شده است و تا رسیدن به خط پایان 5 هفته آموزشی ویژه  دارد.

اولین و برترین سیستم آموزشی مربیگری و مدرسی کراس فیت به زبان فارسی در دنیا با استاد سجاد عارفی نیا

در هفته اول، با عنوان “ضروریات پایه از علم تا کاربرد”، دقیق و کامل اصول علمی و عملی مربیگری کراس فیت را فرا خواهید گرفت. این ضروریات ساختار سازی مربیگری کراس فیت است به طوری که با دانستن این نکات متوجه خواهید شد برای موفقیت در مربیگری کراس فیت به چه دانش و ابزاری نیاز دارید و تمام مبانی با دقت تشریح و ارائه شده است.

در واقع دانستن ضروریات پایه ایجاد کننده تمایز بین مربیان سطوح مختلف خواهد بود. نامگذاری عنوان ضروریات پایه برای هفته اول نشان از اهمیت یادگیری نکات کاربردی علمی و عملی دارد.

در هفته دوم، با عنوان “مفاهیم اساسی و مبانی پایه”، مبانی ضروری و نکات کاربردی مربیگری کراس فیت به طور کامل آموزش داده شده است.

در هفته سوم، با عنوان “ مفاهیم مربیگری ” بر مفاهیم و ساختارهای علمی و مدرن مربیگری مسلط خواهید شد.

در هفته چهارم،  با عنوان “ مفاهیم عملی و کاربردی کراس فیت ”، به طور کامل ابزار و تجهیزات کراس فیت و مهارت‌های کراس فیت آنالیز و تشریح خواهد شد تا به صورت کاربردی بتوانید هر حرکت را از ابتدا تا انتها آموزش دهید.

در هفته پنجم، با عنوان “ نامه نویسی”، به صورت کامل و جامع برنامه نویسی کراس فیت را فرا خواهید گرفت.

در هفته ششم، می‌توانید اجراهای حرکتی خود را به صورت مستقیم برای من|سجاد عارفی‌نیا ارسال نمایید تا نکات کاربردی دقیق را برای شما تشریح کنم و آموزش‌های جزئی و مهم را یاد آوری و اصلاح کنم.

گارانتی سه ساله آموزشی، بر اساس این ابتکار خواهید توانست تا سه سال به تمام منابع آموزشی مدرس از کتاب تا برنامه و آموزش‌های جدید در این دوره دسترسی داشته باشید.

اولین دوره آموزشی آنلاین مدرسی و مربیگری کراس فیت به زبان فارسی در دنیا با استاد سجاد عارفی نیا ساختار ساز آموزشی کراس فیت ایران


من | سجاد عارفی نیا

سجاد عارفی نیا مربیگری کراس فیت مربیگری Crossfit برنامه نویسی کراس فیت مدرک کراس فیت باشگاه کراس فیت

اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران و ساختار ساز آموزشی کراس فیت کشور، نویسنده اولین و تنها کتاب معتبر کراس فیت در ایران و برگزار کننده اولین دوره‌های آموزشی مربیگری کراس فیت در کشور بعد از سال‌ها تحقیق، پژوهش، مربیگری و مدرسی در تمام سطوح ورزشی از مبتدی تا تیم ملی، بر آن شدم تا تمام داشته‌های علمی و عملی خود را به صورت کاربردی در مجموعه‌های هوشمند آموزشی آنلاین و مدرن ارائه دهم تا گامی هر چند اندک در خلقِ سیستم آموزش نوین فارسی زبانان بردارم.

بعد از برگزاری اولین دوره‌های آموزشی مربیگری و مدرسی کراس فیت در ایران و ارائه تنها کتاب معتبر کراس فیت به عنوان منبع آموزشی کشور با برگزاری دوره‌های عمومی و خصوصی مربیگری در سراسر ایران، تضمین می‌نمایم این دوره کاملترین و قوی‌ترین سیستم آموزشی در دنیاست. آموزش به صورت گام به گام و دقیق ارائه شده است در هر قسمت محتوای کامل تصویری با صدا و عکس نهادینه خواهد شد تا در مرحله بعد درک شما از یادگیری متفاوت باشد. مثل ورزش همراه باهم با گرم شدن شروع می‌کنیم!

با من حرفه‌ای شو

برترین سبک آموزشی مربیگری کراس فیت، مدرسی کراس فیت، برنامه نویسی کراس فیت به زبان فارسی در دنیا با برترین‌های فارسی زبان و ساختار ساز آموزشی کراس فیت ایران

اولین دوره جامع آنلاین مربیگری کراس فیت به زبان فارسی

کامل‌ترین و دقیق‌ترین محتوای آموزشی برای حرفه‌ای شدن شما ارائه شده است تا با هر هدفی و با هر نگاهی به بیشترین بهره‌وری از آموزش در این دوره برسید. تضمین این مدعا منحصر به فرد بودن توانایی و تخصصِ مدرسِ دوره است به طوری که با نگاهی علمی و کاربردی علاوه بر آموزش دقیق و درست مبانی مربیگری تمام تجربیات خود را نیز در مربیگری سطوح مختلف ورزشی در این دوره ارائه داده است.

شایان ذکر است که این دوره توسط استاد سجاد عارفی‌نیا ارائه شده است. ایشان محقق، متخصص، مربی ملی، اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران و نویسنده اولین کتاب کراس فیت در ایران است که با برگزاری اولین دوره‌های آموزشی فدراسیونی، خصوصی و عمومی مربیگری و مدرسی کشور پایه گذار علمی و عملی کراس فیت در ایران هستند. آموزش مربیگری به بیش از هزار نفر و ارائه کتاب به بیش از 10 هزار علاقمند در سراسر کشور از تسلط و تخصص در زمینه آموزش مربیگری و مدرسی ایشان حکایت دارد.

سه پلن شرکت در دوره با سه هزینه مختلف، وابسته به نیاز خود از دوره بهره‌مند شوید، این یک ابتکار است. برای شرکت در دوره با هر پلن که مایلید در هنگام پرداخت کد تخیف پلن را وارد نمایید تا هزینه تنظیم شود.

میزان هزینه ای که پرداخت می‌کنید نوع پلن شما را مشخص می‌کند. این ابتکاری از فینیور برای دسترسی همه اقشار است.

کد تخفیف 75 درصدی به مناسبت روز مادر

mother holding her child happy mother s day postcard banner newsletter flat illustration vector

سجاد عارفی‌نیا ساختار ساز آموزشی کراس فیت ایران

باید بدانید . . .

 

 • سجاد عارفی‌نیا اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران است که تمام ساختارهای آموزشی کراس فیت کشور را بنیان گذاری نمود.
 • سجاد عارفی‌نیا نویسنده اولین کتاب کراس فیت و برنامه‌های تمرینی در ایران است که منبع آموزشی تمام دوره‌های آموزشی کراس فیت کشور است.
 • سجاد عارفی‌نیا موسس و اولین رئیس کمیته پژوهش انجمن آمادگی جسمانی در فدراسیون همگانی ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا نویسنده اولین کتاب تی آر ایکس و برنامه‌های تمرینی در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا دانش آموخته طب ورزشی در تمام مقاطع از دانشگاه تهران است.
 • سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین سمینار رسمی کراس فیت در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین سمینار آکادمیک رسمی کراس فیت در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین کارگاه رسمی مربیگری کراس فیت در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین کارگاه رسمی مربیگری کراس فیت در تهران است.
 • سجاد عارفی‌نیا اولین مدرس و برگزار کننده دوره تخصصی چربی سوزی و کراس فیت در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا اولین و تنها مدرس کراس فیت در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز در پژوهشگاه تربیت بدنی ایران است.
اولین و تنها کتاب معتبر کراس فیت در ایران
تنها ارائه دهنده کتاب سامانه مورمور می‌باشد برای خرید مستقیم از این طریق کلیک نمایید. کتاب در دوره به صورت رایگان قابل دانلود است.

برنامه نویسی کراس فیت

اولین و تنها کتاب معتبر کراس فیت در ایران که منبع رسمی مربیگری کراس فیت و مدرسی در ایران است.
این کتاب منبع آموزشی کراس فیت در دوره های فدراسیون همگانی جمهوری اسلامی ایران است. تمام دوره های آموزشی کراس فیت اعم از مربیگری کراس فیت و مدرسی کراس فیت بر اساس این کتاب انجام می شود.

استاد سجاد عارفی نیا بعد از تالیف این کتاب و به عنوان اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت در ایران بر اساس این کتاب ساختار کراس فیت ایران را پایه گذاری نمود تا به علاقمندان با داشتن کاملترین و قوی ترین سیستم آموزشی بر اساس کتاب کراس فیت در سراسر کشور بتوانند تمام نیازهای آموزشی خود را رفع نمایند.

دکتر سجاد عارفی نیا اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران هستند و اولین دوره رسمی آموزش مربیگری کراس فیت در ایران را برگزار نمودند ایشان همچنین بعد از برگزاری اولین سمینار آموزشی کراس فیت در ایران، به عنوان مدرس در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز در پژوهشگاه تربیت بدنی با حضور برترین اساتید ورزشی و ملی از خارج و داخل ایران به آموزش کراس فیت پرداخت.
اولین سمینار آکادمیک کراس فیت نیز بر اساس این کتاب آموزش داده شد.

کتاب کراس فیت و برنامه های تمرینی برای اولین بار در ایران توسط مورمور به صورت دانلودی ارائه شده است. لذا تمام حقوق و هزینه های کسب شده از طریق این کتاب بنابرخواست استاد سجاد عارفی نیا به صرف امور خیریه و نیازمندان خواهد شد.
آموزش کامل و دقیق تمرینات کراس فیت به صورت مصور و توضیحی
آموزش کامل واژه نامه تخصصی کراس فیت به زبان ساده و کاربردی
آموزش تمام برنامه های کراس فیت با زبان فارسی و حرفه‌ای
آموزش کامل لوازم مورد نیاز برای ورزش کراس فیت

برای مشاهده نمونه صفحات کتاب کراس فیت نیز می توانید به اینستاگرام استاد سجاد عارفی نیا مراجعه نمایید.
با نگارش اولین کتاب کراس فیت با عنوان کراس فیت و برنامه های تمرینی توسط سجاد عارفی نیا، برای اولین بار در ایران کراس فیت به صورت علمی موضوعیت پیدا نمود و با برگزاری اولین دوره های رسمی آموزشی در سراسر کشور بر اساس این کتاب، کراس فیت دارای ساختار علمی و عملی شد.
سجاد عارفی نیا با برگزاری دوره های خصوصی و عمومی گوناگون، مشاوره و راه اندازی مراکز تخصصی مختلف توانست این رشته را در سراسر ایران معرفی نماید تا برای اولین بار در کشور شاهد شکل گیری باشگاهای ورزشی با این سیستم تمرینی باشیم.

بعد از مدتی اندک با مشاوه و خدمات گامی موثر در واردات ابزار تمرینی با کیفیت در ایران برداشته شد به طوری که هم اکنون بالغ بر 100 باشگاه مختلف ورزشی در سراسر کشور تجهیز و راه اندازی شده است.

در فاصله اندکی کتاب به چاپ های متوالی رسید و  تا کنون بیش از 7 هزار جلد تقدیم علاقمندان شده است.
سجاد عارفی نیا نویسنده اولین کتاب کراس فیت و تی آر ایکس و فانکشنال در ایران به عنوان برگزار کننده اولین دوره های آموزشی کراس فیت و  تی آر ایکس و فانکشنال در کشور و مشاوره پژوهش های متعدد توانست به ورزش های نوین در ایران ساختار دهد و کتاب ایشان با فروشی بسیار بالا در تمام نقاط کشور به دست علاقمندان رسید.

آموزش های علمی و عملی به صورت کاربردی و ایجاد مبانی مربیگری علمی و اصولی در این رشته ها باعث ایجاد رشد و علاقه بیشتر در ورزشکاران شد.
هر آنچه که باید از مربیگری کراس فیت و مدرسی کراس فیت بدانید توسط دکتر سجاد عارفی نیا در دوره های آموزشی آنلاین ارائه داده شده است.
برای یادگیری اصول علمی و عملی مربیگری رشته‌های نوین هرگز نباید وقت، انرژی و هزینه خود را هدر دهید چرا که این رشته ها در ایران با سجاد عارفی نیا موضوعیت علمی و عملی یافتند.

امکان دانلود کتاب و جزوات مهم و آموزشی برای تکمیل و تقویت یادگیری شما
آموزش به صورت تصویری و با فیلم و اسلاید با آنالیز دقیق قابل فهم و در دسترس
ارائه مدرک قابل رجیستری و رهگیری در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران
 • تضمین و تسلط با محتوای آموزشی منحصر به فرد

بسیار خرسندیم که شما هم تصمیم گرفته‌اید مانند بیشمار افرادی که تا کنون دوره را گذرانده‌اند از طریق دانشگاه آنلاین به فراگیری دوره جامع مربیگری کراس فیت بپردازید. در این دوره قطعاً دانش خود را در تمام زمینه‌های ورزشی گسترش می‌دهید.
 • دوره‌های آنلاین مربیگری ورزش و مدرسی در فینیور شامل آموزش‌های مختلف با فیلم، متون ارزنده و آموزنده، سوالات آموزشی است تا مطمئن شویم که شما مفاهیم را به راحتی فرا گرفته‌اید. برای ما فراگیری دقیق و علمی شما مهم است. پس با ارائه بهترین روش و با کیفیت ترین مطالب همراه شما هستیم.
 • برای کسب مدرک و بارگذاری آن باقابلیت رجیستری با کد مخصوص در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران باید در آزمون‌های ارائه شده نمره حدنصاب را کسب نمایید. آزمون‌ها در انتهای هر بخش در نظر گرفته‌شده‌اند. آزمون‌ها هم جنبه آموزشی دارد و هم جنبه تشخیصی. چرا که هدف ما این است که شما به‌درستی به مباحث مسلط شوید.
 • سیستم ثبت مدرک و رجیستری : بعد از کسب این دوره گواهی شرکت در دوره آنلاین صادرشده و در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی قابل رصد خواهد شد.

آموزش کراس فیت

مربیگری کراس فیت

مدرک کراس فیت

باشگاه کراس فیت

مدرسی کراس فیت

دوره جامع مربیگری کراس فیت

دوره مدرسی کراس فیت

دوره آموزشی کراس فیت

کارگاه کراس فیت

دانش افزایی کراس فیت

سمینار کراس فیت

آموزش کراس فیت

مربیگری درجه 3 کراس فیت

مربیگری درجه 2 کراس فیت

مربیگری درجه 1 کراس فیت

داوری کراس فیت

تعریف کراس فیت

مفهوم کراس فیت

معنی کراس فیت

تعریف کلمه کراس فیت

کراس فیت چیست

crossfit یعنی چی

کتاب کراس فیت

کتاب برنامه کراس فیت

کتاب واد کراس فیت

کتاب پی دی اف کراس فیت

کتاب crossfit

کتاب اورجینال کراس فیت

کتاب pdf کراس فیت

دانلود کتاب کراس فیت

دانلود کتاب پی دی اف کراس فیت

کتاب رایگان کراس فیت

جزوه کراس فیت

کتاب کراس فیت فدراسیون

کتاب کراس فیت سجاد عارفی نیا

کتاب کراس فیت کمیته کراس فیت

سایت کراس فیت

سایت مرجع کراس فیت

سایت منبع کراس فیت

سایت دنیای کراس فیت

سایت آموزشی کراس فیت

سایت تمرینات کراس فیت

سایت برنامه کراس فیت

سایت مربیگری کراس فیت

سایت تخصصی کراس فیت

سایت همگانی کراس فیت

سایت کمیته کراس فیت

سایت انجمن کراس فیت

سایت داوری کراس فیت

سایت مسابقات کراس فیت


 

اولین مدرس کراس فیت در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز پیشرفته

برگزار کننده اولین دوره چربی سوزی و کراس فیت در ایران

برگزاری اولین سمینار کراس فیت در ایران. ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

برگزاری اولین دوره رسمی مربیگری کراس فیت در ایران (همراه با معرفی اولین مربیان کشور) ۱ /آذر/۱۳۹۶

برگزاری اولین دوره رسمی کارگاه مربیگری کراس‌فیت در تهران ۲۵ آذر ۹۶

آشنایی با دوره

1
دوره مربیگری و مدرسی کراس فیت در یک نگاه

در یک نگاه آشنایی با دوره مربیگری و مدرسی کراس فیتبا این تیزر با ساختار دوره آموزشی آشنا میشی حتما ببین !

هفته اول : ضروریات پایه از علم تا کاربرد

1
ضروریات مربیگری و مدرسی در کراس فیت
60 دقیقه

ضروریات مربیگری و مدرسی در کراس فیتدر این درس ساختار ذهنی شما به صورت درست و حرفه‌ای شکل خواهد گرفت و با مبانی ضروری که یک مربی باید در مورد کراس فیت بداند آشنا خواهید شد. در واقع تمایز بین مربیان سطوح مختلف در دانستن ضروریاتی است که در این درس به صورت حرفه‌ای تدوین و ارائه شده و تمام ضروریات علمی و عملی به صورت کاربردی به خلاقانه‌ترین و بهترین شکل ممکن تشریح شده است.در هفته اول شما آموزش‌های رو میبنی که نگاهت و سطحتت رو به طور کلی عوض می‌کنه.

هفته دوم : مفاهیم اساسی و مبانی پایه

1
مفاهیم و تعاریف کراس فیت
40 دقیقه

برای نوشتن برنامه‌های کراس فیت دونستن این آموزش ضروریه. در هفته دوم آموزش جامع به صورت دقیق کاربردی مفاهیم و تعاریف درست علمی و عملی کراس فیت رو فرا خواهی گرفت تا به سادگی بتونی بین کراس فیت و باقی تعاریف و اشتباهات رایج تمایز قائل بشی و بهترین بهره‌وری رو از کراس فیت داشته باشی و کراس فیت اورجینال رو آموزش بدی. با این آموزش تفاوت بین پاور لیفتینگ، ویت لیفتینگ، استرانگمن و کراس فیت رو مسلط میشی.

هفته سوم : مفاهیم مربیگری

1
مقدمه مفاهیم مربیگری
3 تا 5 روز فرصت مطالعه

در این مقدمه چند منبع آموزشی مهم برای دانلود ارائه شده است تا بعد از مطالعه قسمت‌های گزینش شده‌ای از آن‌ها، بتوانید بهترین بازدهی را از آموزش‌های این هفته داشته باشید.

2
فهم آناتومی و کینزیولوژی
25 دقیقه

در این درس به ساده‌ترین و کاربردی‌ترین شکل ممکن با آناتومی و حرکت شناسی آشنا می‌شی و یاد خواهی گرفت که چطوری به کینزیولوژی مسلط بشی. این درس آموزش فهم مبانی آناتومی و کینزیولوژی به زبان بسیار ساده و کاربردی است.

3
مفاهیم اساسی تغذیه ورزشی
65 دقیقه

در این درس با مفاهیم اساسی تغذیه ورزشی به صورتی کاربردی آشنا خواهید شد و خواهید توانست برای هر فردی ساختارهای درست سلامتی تغذیه را با توجه به سن، جنسیت و میزان فعالیت طراحی و تنظیم نمایید.بعد از این درس درخواهید یافت که چگونه یک برنامه غذایی را تحلیل و تنظیم کنید و اشتباهات رایج و عمومی اما هدفمند تجاری در زمینه مکمل و تغذیه را فرا خواهید گرفت.

هفته چهارم : مفاهیم عملی و کاربردی کراس فیت

1
تجهیزات و ابزار شناسی در کراس فیت
30 دقیقه

با این آموزش به صورت کامل با ابزار کراس فیت و مبانی تجهیزات ورزشی و بخصوص تقسیم بندی بر اساس هدف و شیوه استفاده از ابزار مسلط می‌شوید. برای تاسیس و تجهیز باشگاه ورزشی و مربیگری کراس فیت فراگیری این آموزش ضروری است. با درک نوع و کاربرد تجهیزات خواهید توانست با حداقل هزینه باشگاه حرفه ای خود را تاسیس و تجهیز نمایید و حتی به عنوان مشاور و تجهیز کننده مجموعه‌های ورزشی هم فعالیت داشته باشید.

2
برنامه ریزی هدف و دستاورد با کراس فیت
10 دقیقه

برای موفقیت در مسیر مربیگری خود خصوصا مربیگری کراس فیت باید با درک درست و کاربردی علم تمرینی بتوانید بر اساس نیازها، اهداف و دستاوردهای مد نظر چارچوب مناسب تفکری خود را ایجاد کنید. به صورت ساده یعنی برای اینکه یکه مربی موفق و حرفه ای باشی باید تخصصی عمل کنی و بدونی برای هر مرحله زندگی یک فرد چطوری برنامه ریزی کنی. تو این آموزش به نگاه جامعی از برنامه ریزی هدف مسلط می‌شی.

هفته پنجم : سطح بندی، آنالیز و برنامه نویسی کراس فیت

1
دسته بندی و تعیین سطح در کراس فیت
20 دقیقه

در این آموزش یاد خواهید گرفت که هر فرد در چه سطحی قرار دارد و بر اساس این سطح بندی دقیق و تخصصی و طبق دسته بندی 5 گانه تمرینی و دسته بندی مهارت‌ها خواهید توانست برنامه‌های هدفمند تمرینی و ورزشی طراحی کنید. برای اینکه برنامه تمرینی هدفمند ایجاد کنید باید درک درست و دقیقی نسبت به حرکات داشته باشید پس فرا گیری دقیق این آموزش برای برنامه نویسی و طراحی مفهوم و هدف ضروری است.

بخش مجموعه تمرینات وزنه برداری weightlifting

1
شیوه آموزش حرکات وزنه برداری Weightlifting
80 دقیقه

در این آموزش منحصر به فرد به شیوه آموزش حرکات وزنه برداری مسلط خواهید شد و فرا خواهید گرفت تا با آنالیز حرکات وزنه برداری طبق خلاقیت و نگاه خود استراتژی شخصی آموزشی و برنامه تمرینی خلق و طرح ریزی نمایید. 

2
دد لیفت deadlift
2 دقیقه

چگونه دد لیفت را انجام دهیم | How to Perform the Deadlift

3
فرانت اسکات Front Squat
2 دقیقه

چگونه فرانت اسکات را انجام دهیم | How to Perform the Front Squat

4
بک اسکات Back Squat
2 دقیقه

چگونه بک اسکات را انجام دهیم How to Perform the Back Squat

5
اور هد اسکات Overhead Squat
2 دقیقه

چگونه اور هد اسکات را انجام دهیم How to Perform the Overhead Squat

6
فرانت رک لانچ Front Rack Lunge
2 دقیقه

چگونه فرانت رک لانچ را انجام دهیم How to Perform the Front Rack Lunge

7
اور هد لانچ Overhead Lunge
2 دقیقه

چگونه اور هد لانچ را انجام دهیم How to Perform the Overhead Lunge

8
اور هد اسکات تک دست Single-Dumbbell Overhead Squat
2 دقیقه

چگونه اور هد اسکات تک دست را انجام دهیم How to Perform the Single Dumbbell Overhead Squat

9
دمبل پرس Dumbbell Press
2 دقیقه

چگونه دمبل پرس را انجام دهیم How to Perform theDumbbell Press

10
دمبل پوش پرس Dumbbell Push Press
2 دقیقه

چگونه دمبل پوش پرس را انجام دهیم How to Perform the Dumbbell Push Press

11
دمبل پوش جرک Dumbbell Push Jerk
2 دقیقه

چگونه دمبل پوش جرک را انجام دهیم How to Perform the Dumbbell Push Jerk

12
دمبل اسنچ Dumbbell Snatch
2 دقیقه

چگونه دمبل اسنچ را انجام دهیم How to Perform the Dumbbell Snatch

13
ترکیش گت آپ Turkish Get-Up
2 دقیقه

چگونه ترکیش گت آپ را انجام دهیم How to Perform the Turkish Get-Up

14
شولدر پرس Shoulder Press
2 دقیقه

چگونه شولدر پرس را انجام دهیم How to Perform the Shoulder Press

15
پوش پرس Push Press
2 دقیقه

چگونه پوش پرس را انجام دهیم How to Perform the Push Press

16
پوش جرک Push Jerk
2 دقیقه

چگونه پوش جرک را انجام دهیم How to Perform the Push Jerk

17
کلین Clean
2 دقیقه

چگونه کلین را انجام دهیم How to Perform the Clean

18
پاور کلین Power Clean
2 دقیقه

چگونه پاور کلین را انجام دهیم How to Perform the Power Clean

19
هنگ پاور کلین Hang Power Clean
2 دقیقه

چگونه هنگ پاور کلین را انجام دهیم How to Perform the Hang Power Clean

20
اسنچ Snatch
2 دقیقه

گونه اسنچ را انجام دهیم How to Perform the Snatch

21
پاور اسنچ Power Snatch
2 دقیقه

چگونه پاور اسنچ را انجام دهیم How to Perform the Power Snatch

22
اسپلیت جرک Split Jerk
2 دقیقه

چگونه اسپلیت جرک را انجام دهیم How to Perform the Split Jerk

23
تراستر Thruster
2 دقیقه

چگونه تراستر را انجام دهیم How to Perform the Thruster

24
مدیسن بال کلین Medicine-Ball Clean
2 دقیقه

چگونه مدیسن بال کلین را انجام دهیم How to Perform the Medicine-Ball Clean

25
کتل بل سوینگ Kettlebell Swing
2 دقیقه

چگونه کتل بل سوینگ را انجام دهیم How to Perform the Kettlebell Swing

26
سومو ددلیفت های پول The Sumo Deadlift High Pull
2 دقیقه

چگونه سومو ددلیفت های پول را انجام دهیم How to Perform the Sumo Deadlift High Pull

بخش مجموعه تمرینات ژیمناستیک Gymnastics

1
شیوه آموزش حرکات ژیمناستیک Gymnastics
60 دقیقه
2
ایر اسکات Air Squat
2 دقیقه

چگونه ایر اسکات را انجام دهیم How to Perform the Air Squat

3
پیستول Pistol
2 دقیقه

چگونه پیستول را انجام دهیم How to Perform the Pistol

4
واکینگ لانچ Walking Lunge
2 دقیقه

چگونه واکینگ لانچ را انجام دهیم How to Perform the Walking Lunge

5
اسکلینگ ژیمناستیک پرس Scaling Gymnastics Presses
2 دقیقه

چگونه اسکلینگ ژیمناستیک پرس را انجام دهیم How to Perform the Scaling Gymnastics Presses

6
آب مت سیت آپ Abmat Sit up
2 دقیقه

چگونه آب مت سیت آپ را انجام دهیم How to Perform the Abmat Sit up

7
پوش آپ Push-Up
2 دقیقه

چگونه پوش آپ را انجام دهیم How to Perform the Push Up

8
پول آپ Pull-Up
2 دقیقه

چگونه پول آپ را انجام دهیم How to Perform the Pull Up

9
پول آپ ال سیت Pull-up (L-Sit)
2 دقیقه

چگونه پول آپ ال سیت را انجام دهیم How to Perform the Pull up L Sit

10
کیپینگ پول آپ Kipping Pull-Up
2 دقیقه

چگونه کیپینگ پول آپ را انجام دهیم How to Perform the Kipping Pull Up

11
کیپینگ چست تو بار پول آپ Kipping Chest-To-Bar PullUp
2 دقیقه

چگونه کیپینگ چست تو بار پول آپ را انجام دهیم Kipping Chest To Bar PullUp

12
کیپینگ توز تو بار Kipping Toes-to-bar
2 دقیقه

چگونه کیپینگ توز تو بار را انجام دهیم How to Perform the Kipping Toes to bar

13
کیپینگ هند استند پوش آپ Kipping Hanstand Push-Up
2 دقیقه

چگونه کیپینگ هند استند پوش آپ را انجام دهیم How to Perform the Kipping Hanstand Push-Up

14
استرک هند استند پوش آپ Strict Handstand Push-up
2 دقیقه

چگونه استرک هند استند پوش آپ را انجام دهیم How to Perform Strict Handstand Push up

15
بت آرم بنت هیپ بنت لگ پرس Bent Bent Arm, Bent Hip, Bent Leg Press
2 دقیقه

چگونه بت آرم بنت هیپ بنت لگ پرس را انجام دهیم How to Perform Bent Bent Arm, Bent Hip, Bent Leg

16
بنت آرم بنت هیپ استرایت لگ پرس Bent Arm, Bent Hip, Straight Leg Press
2 دقیقه

چگونه بنت آرم بنت هیپ استرایت لگ پرس را انجام دهیم How to Perform Bent Arm, Bent Hip, Straight Leg

17
هند استند پیرووت Handstand Pirouettes
2 دقیقه

چگونه هند استند پیرووت را انجام دهیم How to Perform Handstand Pirouettes

18
هالو بک پرس Hollow Back Press
2 دقیقه

چگونه هالو بک پرس را انجام دهیم How to Perform Hollow Back Press

19
پلنچ پرس Planche Press
2 دقیقه

چگونه پلنچ پرس را انجام دهیم How to Perform Planche Press

20
استتیف استیف پرس Stiff-Stiff Press
2 دقیقه

چگونه استیف استیف پرس را انجام دهیم How to Perform Stiff Stiff Press

21
رینگ رو Ring Row
2 دقیقه

چگونه رینگ رو را انجام دهیم How to Perform Ring Row

22
روپ کلایمب تعدیل شده Modified Rope Climb
2 دقیقه

چگونه روپ کلایمب تعدیل شده را انجام دهیم How to Perform Modified Rope Climb

23
روپ کلایمب بسکت Rope Climb (Basket)
2 دقیقه

چگونه روپ کلایمب بسکت را انجام دهیم How to Perform Rope Climb Basket

24
روپ کلایمب لگ لس Legless Rope Climb
2 دقیقه

چگونه روپ کلایمب لگ لس را انجام دهیم How to Perform Legless Rope Climb

25
ال سیت L-Sit
2 دقیقه

چگونه ال سیت را انجام دهیم How to Perform L-Sit

26
رینگ دیپ Ring Dip
2 دقیقه

چگونه رینگ دیپ را انجام دهیم How to Perform Ring Dip

27
استرک ماسل آپ Strict Muscle-up
2 دقیقه

چگونه استرک ماسل آپ را انجام دهیم How to Perform Strict Muscle up

28
سوینگ تو بک وارد رول تو ساپورت Swing to Backward Roll to Support
2 دقیقه

چگونه سوینگ تو بک وارد رول تو ساپورت را انجام دهیم How to Perform Swing to Backward Roll to Support

29
جی اپ دی سیت آپ GHD Sit-up
2 دقیقه

چگونه جی اچ دی سیت آپ را انجام دهیم How to Perform GHD Sit up

30
جی اچ دی بک اکستنشن GHD Back Extension
2 دقیقه

چگونه جی اچ دی بک اکستنشن را انجام دهیم How to Perform GHD Back Extension

31
وال بال Wall Ball
2 دقیقه

چگونه وال بال را انجام دهیم How to Perform Wall Ball

بخش مجموعه تمرینات متابولیک Metabolic

1
شیوه آموزش حرکات متابولیک Metabolic
30 دقیقه
2
سینگل آندر Single-Under
2 دقیقه

چگونه سینگل آندر را انجام دهیم How to Perform Single under

3
دابل آندر double under
2 دقیقه

چگونه دابل آندر را انجام دهیم How to Perform Double under

4
روینگ Rowing
2 دقیقه

چگونه روینگ را انجام دهیم How to Perform Rowing

بخش برنامه نویسی کراس فیت

1
آموزش جامع برنامه نویسی کراس فیت
60 دقیقه

آموزش جامع برنامه نویسی با نگاه علمی وکاربردی برای هر فردی در هر رشته ورزشی. در این آموزش شما به تمام چارچوب آموزشی برنامه نویسی مسلط خواهید شد.

بخش کتاب و منابع آموزشی

1
کتاب و منابع آموزشی کراس فیت
آزاد (مطالعه و تمرین کتاب)

در این قسمت منابع بروز و کتاب های آموزشی استاد سجاد عارفی نیا به صورت رایگان در دسترس شرکت کنندگان در دوره قرار داده شده است.

بخش مدرک دوره

1
اخذ مدرک دوره چگونه است ؟
5 دقیقه

با این آموزش فرا خواهد گرفت که چگونه مدرک دوره خود را دریافت کنید.

همکاری و درآمدزایی

1
چگونه درآمدزایی آموزشی داشته باشم ؟
5 دقیقه

بعد ازینکه در دوره شرکت کنی میتونی با این آموزش یاد بگیری چطوری از همین دوره درآمد زایی داشته باشی. حالا که به اینجا رسیدید شما همکار ما هستید پس میتونید با معرفی این دوره به دوست آشنا و علاقمندان کراس فیت همراه فینیور به در آمد زایی برسید. خب چطوری ؟ به دو روش فروش تک و فروش گروهی

این دوره به عنوان اولین دوره آنلاین به زبان فارسی در دنیا به صورت جامع برای مربیگری کراس فیت توسط استاد سجاد عارفی‌نیا (ساختار ساز کراس فیت ایران و پایه گذار آموزشی کراس فیت ایران) به گونه‌ای طراحی و تدوین شده است که هر فردی با هر سطح توانایی به تمام مبانی از پایه تا پیشرفته به صورت حرفه‌ای مسلط خواهد شد. چه برای فراگیری مربیگری کراس فیت و چه به منظور رفع اشکالات اساسی خود باید این دوره را بگذرانید.
شیوه اجرای آموزشی در این دوره در نوع خود بی نظیر محسوب می‌شود و تا کنون به زبان فارسی هیچ دوره ورزشی با این کیفیت و خلاقیت ارائه و برگزار نشده است. آموزش مصور همراه با فیلم و صوت به صورت کامل، دستیابی به جامعترین بانک اطلاعاتی و علمی، دانلود کتاب و جزوات و امکانات بسیار دیگر برای دستیابی به این مهم یعنی تسلط شما در دوره در نظر گرفته شده است. علاوه بر یادگیری تمام حرکات بعد از دوره به صورت خلاقانه خواهید توانست حرکات مختلف را خلق و آنالیز کنید.
شما بعد از گذراندن دوره بلافاصله دارای گواهی مربیگری شرکت در دوره آنلاین با قابلیت رجیستری در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی با کد اختصاصی خواهید بود. برای افرادی که دوره را به اتمام برسانند گواهی شرکت در دوره ارائه می‌شود.در این دوره چند آزمون طراحی و در نظر گرفته شده است تا با تسلط به مبانی کاربردی مربیگری بتوانید گواهی خود را دریافت نمایید. ارسال مدرک فیزیکی به آدرس شما منوط به واریز هزینه در نظر گرفته شده است. تنها سامانه ارائه دهنده گواهی قابل رجیستری به زبان فارسی در دنیا
بعد از این دوره مدرک صادرشده در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی قابل رصد خواهد شد. سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی بر اساس الگوریتم پیشرفته امکان رصد و جستجوی مدارک ثبت شده را داراست. این سیستم تاییدیه های لازم برای اعتبار دوره‌ها و مدرسین را منتشر می‌نماید. آشنایی کامل با سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی : - امکان ثبت و رجیستری هر نوع مدرکی. - امکان درخواست کد رهگیری اختصاصی. - قابلیت رصد و پیگیری مدارک سیستمی. - اعتبار سازی و اعتبار بخشی به مدارک. - کیف مدرک آنلاین همیشه در دسترس شما. - امکان معرفی سازمانی، گروهی و شرکتی. (ثبت مدرک در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی شامل هزینه است اما برای افرادی که دوره را گذرانده اند، از طرف سامانه به صورت رایگان انجام خواهد شد).
- اثبات رسمی تکمیل دوره و کسب مدرک - امکان معرفی به شرکت‌ها و سازمان‌ها به‌صورت رسمی - اعلام رسمی به‌عنوان صاحب مدرک و هویت در توانایی مربوطه - اشتراک‌گذاری مدرک با صاحبان مشاغل، کارفرمایان و دوستان و شاگردان با کد اختصاصی
پلن 1: در صورتی که برای شرکت در دوره هزینه ای کمتر از 1.5 میلیون تومان واریز کرده باشید باید برای صدور مدرک 100 درصد هزینه صدور و رجیستری را واریز نمایید. | پلن 2: اگر برای شرکت در دوره هزینه بین 2 تا 3 میلیون تومان واریز کرده باشید هزینه صدور مدرک شامل 50 درصد تخفیف خواهد شد. | پلن 3: در نهایت اگر هزینه اولیه واریزی شما بیشتر از 3 میلیون تومان باشد برای صدور مدرک 75 درصد تخفیف برای صدور مدرک شما در نظر گرفته خواهد شد.

برگزار کننده اولین دوره‌های آموزشی آنلاین به زبان فارسی در دنیاگام‌های درست موفقیت در سیستم مربیگری و مدرسی که امروزه یکی از بهترین شغل‌ها در سراسر دنیا است به طور کامل توسط بهترین فارسی زبانان دنیا ارائه داده‌ایم تا خیالتان از داشتن قوی‌ترین منبع آموزشی و یادگیری آسوده خاطر باشد و بتوانیم گامی مهم در مسیر آرامش و موفقیت شما برداریم.شما هم با فراگیری دوره‌های آموزشی سامانه می‌توانید مدرس ما باشید. تلاش از شما راهنمایی و همکاری از مابا آرزوی بهترین‌هامدیریت سامانه آموزش آنلاین علم هنر مهارت ورزش

5
5 out of 5
3 رتبه‌بندی

جزئیات رتبه‌بندی

ستاره 5
3
ستاره 4
0
ستاره 3
0
ستاره 2
0
ستاره 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
برای ثبت نظر, login کنید
شرکت در دوره
. بهره‌مند از کورس: 620 نفر
. مدت زمان دوره: 2تا5 هفته
. تعداد درس تا اکنون: 74
. مدت فیلم آموزشی: 680 دقیقه
. سطح: دوره جامع از مبتدی تا پیشرفته

چطور در دوره شرکت کنم؟

بعد از انتخاب دوره، به مرحله پرداخت بروید و با تکمیل کردن اطلاعات پرداخت، خرید را کامل کنید. پس از آن می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری خود به تمام دوره‌های خریداری شده دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن تمام فعالیت‌های شما در حساب کاربری‌تان قابل مشاهده و آنالیز است. سیستم حرفه‌ای بررسی و یادگیری از طریق حساب کاربری.

ارتباط سریع با فینیور

موبایل معتبر | ارتباط تلفنی از طریق واتس اپ انجام می‌شود.
ایمیل معتبر وارد نمایید | ارتباطات کتبی سامانه از طریق ایمیل انجام می‌شود.
لطفا درخواست خود را دقیق شرح دهید | مطابق با موضوع ارتباط به صورت کامل شرح خود را انجام دهید.
دوره جامع مربیگری کراس فیت
قیمت :
6/000/000(تومان) 2/550/000(تومان)
Layer 1
×

 • کارشناسان آنلاین فقط جهت استخدام و راهنمایی شرکت در دوره‌ها پاسخگوی شما هستند.
 • دقت نمایید، پیگیری مدرک فقط از طریق ایمیل است و هیچگونه پاسخگویی آنلاینی برای پیگیری مدرک نخواهیم داشت.
×