افزودن به لیست علاقه‌مندی

مبانی ترکیب بندی در عکاسی

سطح: دوره جامع از مبتدی تا پیشرفته

چطور در دوره شرکت کنیم؟

بعد از انتخاب دوره، به مرحله پرداخت بروید و با تکمیل کردن اطلاعات پرداخت، خرید را کامل کنید. پس از آن می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری خود به تمام دوره‌های خریداری شده دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن تمام فعالیت‌های شما در حساب کاربری‌تان قابل مشاهده و آنالیز است. سیستم حرفه‌ای بررسی و یادگیری از طریق حساب کاربری.

ما با شما ارتباط برقرار می‌کنیم

Social Network

مبانی ترکیب بندی در عکاسی هنگامه امیری نژاد سامانه آموزش آنلاین فینیور

دوره آموزشی مبانی ترکیب بندی در عکاسی با تدریس استاد هنگامه امیری نژاد بزودی در دسترس قرار خواهد شد.

تاییدیه سیستم ایی دی تی اس

در دوره  مبانی ترکیب بندی در عکاسی، همانگونه که از عنوان آن پیداست، تمامی اصول و قواعد پایه عکاسی به صورت طبقه بندی شده و مرحله به مرحله ارائه شده است،به این صورت که در ابتدای هر فصل در یک فایل صوتی و تصویری،به تشریح و توضیح مطالب کل فصل و در هر درس ابتدا، با مفهوم و محتوای درس به صورت نظری و سپس به بررسی و تجزیه و تحلیل با ارائه  عکس مرتبط با موضوع ،پرداخته می شود.

این دوره به گونه‌ای تدوین و طراحی شده است که برای اقشار مختلف با بهترین بهره‌وری قابل استفاده باشد چرا که این دوره اولین دوره به زبان فارسی با این کیفیت و محتوای هدفمند است.

چه کسانی می‌توانند از این دوره بهره‌مند شوند؟

معلمان و مدرسان آموزش پرورش، اساتید آموزشگاه‌ها و مؤسسات می‌توانند ضمن تقویت و ارتقا سطح دانش شخصی، با استناد به دوره مبانی ترکیب بندی در عکاسی به عنوان منبعی معتبر و تضمین شده، به امر تدریس مشغول و دانش آموزان مدراس در مقاطع مخلف نیز می‌توانند به کمک مطالب و قوانین مطرح شده، پایه ریزی درست و مناسب جهت خلق آثار خود در تمام مراحل داشته باشند. همچنین مدرسین همکار در سازمان‌های مختلف می‌توانند با تکیه بر داشتن منبع آموزشی مناسب و محتوای هدفمند، روش تدریس خود را بهبود بخشیده و علم و آموزه‌های ارزشمند خود را در قالب مشخص در اختیار هنرجویان قرار دهند. همچنین دانشجویان گرامی می‌توانند کیفیت آثار خود را ارتقا داده و ضامنی درست و اصولی برای ارائه‌های گوناگون خود داشته‌باشند. در نهایت شما دوستان عزیز در هر دوره سنی، رشته تحصیلی و جایگاه شغلی که به دنبال فراگیری هنر عکاسی از طریق منبع و مرجع معتبر می‌باشید، با آرامش خاطر می‌توانید در این دوره از پایه‌ای و اصولی‌ترین مطالب آموزش عکاسی شروع به یادگیری کنید و با انتخاب مسیری درست و حرفه‌ای از هنر عکاسی لذت ببرید.

من|هنگامه امیری نژاد

بعد از کسب تجارب بسیار با تدریس در سیستم‌های آموزشی گوناگون از مؤسسات تا مراکز تخصصی و همچنین به عنوان مدرس رسمی در وزارت آموزش پرورش کشور بر آن شدم تا تمام تجارب و علم خود را در حوزه عکاسی بر اساس احساس نیاز به وجود منابع علمی و تخصصی مناسب ارائه دهم و تضمین می‌نمایم که این دوره برای هر فردی در هر سطحی از دانش آموزان تا دانشجویان و معلمان شاغل در آموزش و پرورش و همچنین مدرسان مؤسسات مختلف ضروری و راهگشا می‌باشد. هدف این آموزش مقدماتی آموزش جامع علمی تخصصی و کاربردی است.

دوره مبانی ترکیب بندی در عکاسی چگونه است ؟

این دوره شامل 3 فصل و جمعا 17 درس به صورت طبقه بندی می‌باشد به طوری که :
فصل اول: ضرورت ترکیب بندی در عکاسی
مقدمه/ روش های ترکیب بندی / کادربندی / سادگی
فصل دوم: نقش عناصر بصری در ترکیب بندی
مقدمه / نقطه / خط/  سطح/ حجم/ بافت/  رنگ
فصل سوم : نقش کیفیات بصری در ترکیب بندی
مقدمه/ تعادل-توازن/ تناسب-تناسب طلایی/ کنتراست/ حرکت

درفصل اول از مبانی ترکیب بندی در عکاسی با عنوان ضرورت ترکیب بندی در عکاسی ، روش های اصولی و تاثیرگذار برای رسیدن به یک ترکیب بندی موفق و حضور ترکیب بندی در هنرهای مختلف تجسمی ، خصوصاً عکاسی را فرا خواهید گرفت.

در درس اول از این فصل ، شما در زمانی معادل با 9 دقیقه ، به روش های معمول و رایج ترکیب بندی در هنرهای مختلف تجسمی ، خصوصاً عکاسی تسلط خواهید یافت. در درس دوم پس از زمانی معادل با 13 دقیقه، توان علمی و قدرت خلق آثاری با کادربندی درست و اصولی را پیدا خواهید کرد و در انتهای بخش اول و در درس سوم،پس از زمانی معادل با 5 دقیقه، شما کسی هستید که قدرت خلق اثری متفاوت با کمترین عناصر موجود را خواهید داشت.

درفصل دوم از مبانی ترکیب بندی در عکاسی با عنوان” نقش عناصر بصری در ترکیب بندی”  به چگونگی به کارگیری عناصر بصری و اشکال طبیعی در یک عکس مسلط خواهید شد.

در این درس، شما در زمانی برابر با 7 دقیقه، نحوه ی چگونگی بکارگیری اولین و سازنده ترین عنصر بصری یعنی نقطه و نقش آن در شکل گیری هنرهای مختلف تجسمی ، خصوصاً عکاسی را فرا خواهید گرفت و در درس دوم در زمانی 8 دقیقه ای، با عنصر بصری خط آشنا شده و خواهید توانست اشکال طبیعی در حکم خط را به بهترین نحو در اثر هنری بکار بگیرید. درس سوم،در زمانی 3 دقیقه ای، به  شما به عنوان عکاس توان بکارگیری عنصر سطح را خواهد داد.

در درس چهارم در زمانی برابر با 4 دقیقه، عنصر بصری حجم و اشکال طبیعی آن در محیط خود را شناخته و چگونگی به کارگیری آن در هنرهای مختلف تجسمی ، خصوصاً عکاسی را فرا خواهید گرفت و در درس پنجم پس از زمانی 4 دقیقه ای ،شما خواهید توانست با بکارگیری مناسب عنصر بصری بافت اثری متفاوت خلق کنید و در انتهای فصل دوم  پس از زمانی 11 دقیقه ای ، شما کسی هستید که بر نحوه ی  بکارگیری رنگ ها در عکاسی تسلط کامل دارید.

درفصل سوم از مبانی ترکیب بندی در عکاسی با عنوان” نقش کیفیات بصری در ترکیب بندی”  به نحوه ی بکارگیری کیفیات بصری در راستای خلق اثری موفق مسلط خواهید شد.

در درس اول ، شما در زمانی برابر با 10 دقیقه، نحوه ی ایجاد تعادل و توازن در اثر خود را که از اصولی ترین مباحث ترکیب بندی می باشد، خواهید آموخت. در درس دوم در زمانی 9 دقیقه ای، یاد خواهید گرفت چگونه اثری متناسب طبق قوانین و تناسبات طلایی خلق کنید و در درس سوم از این بخش، در زمانی معادل با 9 دقیقه،روش های ایجاد کنتراست در هنرهای مختلف تجسمی ، خصوصاً عکاسی را فرا خواهید گرفت.در انتها شما در زمانی برابر با 14 دقیقه ، نحوه ی به کارگیری کیفیت بصری حرکت را آموزش خواهید دید.


ارتباط با فینیور

 

برگزار کننده برترین دوره‌های آموزشی آنلاین به زبان فارسی در دنیا

گام‌های درست آموزش علمی و عملی به زبان فارسی در حوزه‌های چهارگانه علم هنر مهارت ورزش در سامانه آموزش آنلاین فینیور توسط برترین اساتید فارسی زبان ارائه شده است تا خیالتان از داشتن قوی‌ترین منبع آموزشی و یادگیری آسوده خاطر باشد و بتوانیم گامی مهم در مسیر آرامش و موفقیت شما برداریم.

شما هم با فراگیری دوره‌های آموزشی سامانه می‌توانید مدرس ما باشید. تلاش از شما راهنمایی و همکاری از ما

با آرزوی بهترین‌ها

مدیریت سامانه آموزش آنلاین علم هنر مهارت ورزش

اولین نفری باش که یک نظر اضافه می‌کنه | اولین بودن مهمه.

برای ثبت نظر, login کنید
مبانی ترکیب بندی در عکاسی
قیمت :
رایگان