سامانه آموزش آنلاین فینیور | EDUfinior

Access, general, house key, key, lock key, login, office

Https

  • نمایش قفل و //: https اطمینان می‌دهد که شما به وب سایت رسمی متصل هستید و تمام اطلاعات و فعالیت‌هایتان رمزگذاری شده و به صورت ایمن منتقل می‌شود.

Dot gov

  • فینیور اطمینان می‌دهد که مدرسان کمپانی دارای برترین توانایی‌های علمی و عملی هستند و هر دوره فقط بعد از تایید گروه بین‌المللی آموزش در دسترس فرار می‌گیرد.

An official website of the Education 365|7|24

ورود یا عضویت سریع

ورود یا عضویت سریع

ورود یا عضویت سریع

حفاظت شده: مربیگری پیلوکسینگ

. مدت زمان دوره: دوباره در دسترس خواهد شد
. سطح: مناسبِ افراد مبتدی | آموزش پایه‌ای

چطور در دوره شرکت کنم؟

بعد از انتخاب دوره، به مرحله پرداخت بروید و با تکمیل کردن اطلاعات پرداخت، خرید را کامل کنید. پس از آن می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری خود به تمام دوره‌های خریداری شده دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن تمام فعالیت‌های شما در حساب کاربری‌تان قابل مشاهده و آنالیز است. سیستم حرفه‌ای بررسی و یادگیری از طریق حساب کاربری.

ارتباط سریع با فینیور

موبایل معتبر | ارتباط تلفنی از طریق واتس اپ انجام می‌شود.
ایمیل معتبر وارد نمایید | ارتباطات کتبی سامانه از طریق ایمیل انجام می‌شود.
لطفا درخواست خود را دقیق شرح دهید | مطابق با موضوع ارتباط به صورت کامل شرح خود را انجام دهید.
مربیگری پیلوکسینگ

این محتوا با رمز محافظت شده است. برای مشاهده رمز را در پایین وارد نمایید:

این دوره به صورت جامع برای مربیگری توسط استاد نسترن آزاد طراحی و تدوین شده و تمامی مبانی از پایه تا پیشرفته به صورت حرفه‌ای تشریح شده است. پس هر فردی با هر سطح توانایی به بهترین بهره‌وری خواهد رسید.
شیوه اجرای آموزشی در این دوره در نوع خود در دنیا بی نظیر محسوب می‌شود و اولین دوره آموزشی پیلوکسینگ به زبان فارسی در دنیا است. آموزش مصور همراه با فیلم و اجرای مدرس به صورت کامل برای دستیابی به این مهم یعنی تسلط شما در دوره در نظر گرفته شده است.
برای قبول شدگان در آزمون نهایی بلافاصله مدرک مربیگری قابل رجیستری در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران با کد اختصاصی صادر خواهد شد. برای افرادی که دوره را به اتمام برسانند گواهی شرکت در دوره ارائه می‌شود. هر فرد می‌تواند چندین بار در آزمون شرکت نماید پس با تسلط به مبانی شما نیز مدرک دریافت خواهید نمود. ارسال مدرک فیزیکی به آدرس شما منوط به واریز هزینه در نظر گرفته شده است.

برگزار کننده اولین دوره‌های آموزشی آنلاین به زبان فارسی در دنیا

گام‌های درست موفقیت در سیستم مربیگری و مدرسی که امروزه یکی از بهترین شغل‌ها در سراسر دنیا است به طور کامل توسط بهترین فارسی زبانان دنیا ارائه داده‌ایم تا خیالتان از داشتن قوی‌ترین منبع آموزشی و یادگیری آسوده خاطر باشد و بتوانیم گامی مهم در مسیر آرامش و موفقیت شما برداریم.

شما هم با فراگیری دوره‌های آموزشی سامانه می‌توانید مدرس ما باشید. تلاش از شما راهنمایی و همکاری از ما

با آرزوی بهترین‌ها

مدیریت سامانه آموزش آنلاین علم هنر مهارت ورزش


اولین نفری باش که یک نظر اضافه می‌کنه | اولین بودن مهمه.

برای ثبت نظر, login کنید