سجاد عارفی نیا کراس فیت تی آر ایکس فدراسیون ایران

سجاد عارفی نیا

به صفحه شخصی من خوش آمدی، اینجا با خدمات آموزشی و فعالیت‌های من آشنا می‌شی و می‌تونی در زمان‌های مختلف از اطلاع رسانی‌ها و کدهای تخفیف من استفاده کنی و با من حتی همکاری ویژه داشته باشی.

هدف من خلق و ارائه برترین سیستم آموزشی فارسی زبان است.

Crossfit
TRX
Functional
 • سجاد عارفی‌نیا اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران است که تمام ساختارهای آموزشی کراس فیت کشور را بنیان گذاری نمود.
 • سجاد عارفی‌نیا نویسنده اولین کتاب کراس فیت و برنامه‌های تمرینی در ایران است که منبع آموزشی تمام دوره‌های آموزشی کراس فیت کشور است.
 • سجاد عارفی‌نیا موسس و اولین رئیس کمیته پژوهش انجمن آمادگی جسمانی در فدراسیون همگانی ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا نویسنده اولین کتاب تی آر ایکس و برنامه‌های تمرینی در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا دانش آموخته طب ورزشی در تمام مقاطع از دانشگاه تهران است.
 • سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین سمینار رسمی کراس فیت در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین سمینار آکادمیک رسمی کراس فیت در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین کارگاه رسمی مربیگری کراس فیت در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین کارگاه رسمی مربیگری کراس فیت در تهران است.
 • سجاد عارفی‌نیا اولین مدرس و برگزار کننده دوره تخصصی چربی سوزی و کراس فیت در ایران است.
 • سجاد عارفی‌نیا اولین و تنها مدرس کراس فیت در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز در پژوهشگاه تربیت بدنی ایران است.

دوره‌های آموزشی من

با معرفی این دوره به هر نفر میتونی 250 هزار تومان حق معرفی بگیری !

دوره جامع برنامه نویسی تی آر ایکس سجاد عارفی نیا با مدرک برنامه نویسی تی آر ایکس مربیگری تی آر ایکس
پخش ویدیو
دوره جامع مربیگری کراس فیت سجاد عارفی نیا با مدرک مربیگری کراس فیت سامانه آموزش آنلاین فینیور
پخش ویدیو

با معرفی این دوره به هر نفر میتونی 350 هزار تومان حق معرفی بگیری !

با معرفی این دوره به هر نفر میتونی 400 هزار تومان حق معرفی بگیری !

دوره جامع مربیگری تی آر ایکس سجاد عارفی نیا با مدرک مربیگری تی آر ایکس سامانه آموزش آنلاین فینیور

برنامه نویسی کراس فیت

با معرفی این دوره به هر نفر میتونی 400 هزار تومان حق معرفی بگیری !

تغذیه ورزش و تمرین

با معرفی این دوره به هر نفر میتونی 200 هزار تومان حق فروش بگیری !

کتاب‌های سجاد عارفی نیا

TRX

اولین کتاب تی آر ایکس به زبان فارسی + تنها منبع معتبر آموزشی تی آر ایکس در ایران + منبع آموزشی مربیگری تی آر ایکس فدراسیون + منبع آموزشی مدرسان ورزشی + فروش بیش از 10 هزار جلد

Crossfit

اولین کتاب کراس فیت به زبان فارسی + تنها منبع معتبر آموزشی کراس فیت در ایران + منبع آموزشی مربیگری کراس فیت فدراسیون + منبع آموزشی مدرسان ورزشی + فروش بیش از 8 هزار جلد

Crossfit

اولین کتاب از سری کتاب‌های 100 + تنها منبع معتبر برنامه های تمرین در ایران + منبع برنامه نویسی مربیان کراس فیت + منبع تمرینی تندرستی و قهرمانان ورزشی + نشر مهر 1400

Aqua Noodle

اولین کتاب آکوانودل در ایران، کاملترین برنامه های تمرینی در آب، منبع آموزشی تمرین درمانی در آب با آکوانودل، ورزش و تمرینات متنوع برای اهداف مختلف، بازتوانی از آسیب ورزشی، کاهش وزن، نشاط و آرامش

دوره آموزشی جامع کراس فیت

مقالات ورزشی مورد علاقه خود را بخوانید :

نمونه‌ای از دوره‌ های سجاد عارفی نیا

نمایش صفحه استاد سجاد عارفی نیا

کراس فیت ورزشی ترکیبی از ژیمناستیک ویت لیفتینگ و متابولیک است. مرجع رسمی کراس فیت فارسی زبانان دنیا

شرکت کنندگان در دوره‌های من

https www.pexels.comphotoperson man confident business 50855

سامان شکری

مهندس مکانیک

من از کلاس‌های آنلاین استاد عارفی‌نیا فعالیت هدفمند ورزشیمو شروع کردم و همیشه قدر دان ایشون هستم که اینقد خوب و کاربردی من رو به مربیگری مسلط کردن. 

ava1

پری نامداری

مدرس

هدف و درک مسیر شاخصه بارز آموزش‌های استاد سجاد عارفی نیا هست از ایشون بخاطر سبک خاص و علمی و قوی‌شون کمال تشکر رو دارم و اینکه چشم من رو به یک دنیای دیگه باز کردن.

ava2

شایان تهرانی

بازاریاب

ورزش ورزش ورزش فقط با استاد سجاد عارفی نیا ! اصلا تحول فکر و نگاه و آموزش گام به گام ایشون شاهکاره بی شک قوی ترین در زبان فارسی ، تردید نکن شروع کن یه دوره رو بگذرون

همراهان عزیزم می‌تونین اینجا هرچیزی دوس دارین بگین و و هر سوالی که دارین بنویسین در مورد من، دوره‌هام، آموزش‌ها و هر درخواستی داری می‌تونی عنوان کنی، اینجا مرکز پاسخگویی عمومی من هست.

فینیور خالق آموزش مدرن

7 دیدگاه

 • 3117276abe3476fa8d3cf24132116bf6?s=75&d=blank&r=g
  سمانه تیمناک

  من همه دوره های آنلاین استاد سجاد عارفی نیا رو شرکت کردم جز بی نظیر چیزی نمیتونم بگم و فقط باید تشکر حسابی کنم از تمام زحمتاشون.

 • 49ecbadde7a80ee8214649ba763c230d

  من دوره آنلاین مربیگری کراس فیت سجاد عارفی نیا و مربیگری تی آر ایکس استاد عارفی نیا رو گذروندم فوق العاده بود و همه چی حتی چیزای که فکرشم نمیکردم یاد گرفتم. چون بک گراندم تکواندو و فیتنس بود الان قشنگ تمام چیزهای که یاد گرفتمو دارم اجرا میکنم واسه شاگردهام. در کل اینقد عالي كامل از پايه همه چيو ياد گرفتم همش پرفكت و حرفع اي. جا داره از استاد عارفي نيا تشكر كنم كه به من در مسير موفيقيت ورزشي كمك كردند.

 • 8097b142a3ebb39a828d4b3d994aebd9

  استاد عارفی نیا ازتون ممنونم بخاطر دوره های آنلاین مربیگری کراس فتی و مربیگری تی آر ایکس. من بینهایت استفاده کردم و به هرکسی که به شغل مربیگری علاقمنده پیشنهاد کردم که اول دوره های آنلاین استاد سجاد عارفی نیا رو بگذرون تا مسیر دقیق از اونچیزهای که میخوای و باید درست کنی رو یاد بگیری و بعد بتونی تو شغلت و حرفت موفق باشی. شما اینقدر خوب این مسائلو تشریح کردید که میتونم بگم کل مسیر شغلی ورزشیم رو مدیون شما هستم. قدردانتون هستيم استاد

 • 1c9da6ebb3cf824f5e95c4ad1ffcaf86

  من هم دوره های جامع مربیگری کراس فیت و مربیگری تی آر ایکس استاد سجاد عارفی نیا رو شرکت کردم تا الان و ازین به بعد هر دوره ای که استاد عارفی نیا ارائه بدن شرکت می کنم چون به تواناییها و نگاه خاص آموزشی استاد مطمئنم. آموزش ها خیلی کامل دقیق و قویه و من بدون هیچ سابقه ای کامل یاد گرفتم و خیلی خوشحالم که با استاد عارفی نیا آشنا شدم. الان میدونم چطور باید به ورزش و برنامه دادن در قدم اول نگاه کنم و بعد بتونم برنامه متناسب با یک فردو با پیچیدگیهای مختلفی که یک انسان داره در نظر بگیرم. استاد عزیزم از شما ممنونم که باعث شدید مسیرو درست ببینم و ارزشهای خودمو بهتر درک کنم شما فوق العاده اید.

 • ac44fcc0ed5254852a4482ac23b305ef?s=75&d=blank&r=g

  آموزش های علمی و کاربردی و عملی و دقیق استاد سجاد عارفی نیا باعث میشه هر فردی با هر سابقه ای از مبتدی تا مدرس دانشگاه بتونه بهترین یادگیریو داشته باشه. هم آموزش ها جامع و کامله هم نوع ساخت دوره ها خیلی جذابه طوری که علاقه به یادگیریو بیشترو بیشتر میکنه و نکات خاص و ریزی که گفته میشه در نوع خوش بینظیره. استاد عارفی نیا شما تو حوزه آموزش سرآمد و متخصصید شخصا از همه زحماتتون تشکر میکنم امیدوارم بتونم گوشه ای از محبتهاتونو جبران کنم. من همه شغل و کسب و کارمو مدیون آموزش های مربیگری و روانشناسی شما هستم.

 • 6e9808f90d4c4281c7bf5a279905e7a9?s=75&d=blank&r=g

  بدون مقدمه بگم تحول فکری که استاد سجاد عارفی نیا در من ایجاد کردن رو با هیچی نمیتونم عوض کنم. نگاه من به مربیگری و ورزش روتین و مثل همه بود اما اشتباه بود. مربیگری یه تخصصه و فقط ترکیب چندتا حرکت رو نمیشه بهش گفت مربیگری. توی آموزشهای استاد سجاد عارفی نیا یاد گرفتم که نگاهم واقعبینانه حرفه ای و با هدف باشه و بتونیم تو مسیر ورزشی طرح های درست و دقیق بچینم. بخاطر همین موارد دقیقی که یاد گرفتم با مبانی کاربردی حرفه ای علمی و عملی ورزش هم باشگاهمو بزرگتر کردم هم شاگردهای مجموعم چند برابر شده. استاد عارفی نیا صمیمانه ازتون تشکر میکنم که با راهنماییهاتون همیشه به من کمک میکنید.

 • 9ade7e37e4b6d99f585bfd6bb0d179d2?s=75&d=blank&r=g

  از استاد سجاد عارفی نیا بخاطر آموزش های که فراتر از مربیگری و ورزش هست تشکر میکنم. من همه آموزش های آنلاین مربیگری و علمی و عملی استاد عارفی نیا رو شرکت کردم سبک خاص آموزشی استاد منحصر به فرد هست و علاوه بر دقت آموزشی در یادگیری هدف و درک مسیر زندگی اینقدر خاص و متفکرانه آموزش داده شده که الان میتونم بگم هرچیزی که یاد گرفتم و دارم در مربیگری و زندگی ازش کمک میگیرم همشو مدیون استاد عارفی نیا هستم. برای ایشون ارزوی صحت و موفقیت بیشتر دارم.
  استاد منتظر دوره های آنلاین دیگتون هم هستم ..

دیدگاهتان را بنویسید

img2 1

به ما بپیوندید | با هم موفق خواهیم شد

با هر توانایی و با هر علاقه‌ای در حوزه آموزش آنلاین با ما همکاری نمایید از هم اینک منتظر همراهی و همکاری شما هستیم با بسترهای مالی دقیق و کارا.

کلاس‌های خصوصی من در

ایران، تهران، قیطریه

Layer 1
× آنلاین